Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У мережі з’явилося фото розбитого вщент брендованого автомобіля NAVI. Повідомляється, що фото було зроблено на стоянці офіційного дилера спонсора NAVI автомобільного бренду NISSAN у Львові.

Останній раз брендовані NAVI Нісани світилися навесні, коли український клуб розповідав, що автомобілі використовуються для допомоги Україні. 

Судячи з фото авто потрапило у серйозне ДТП. Передня частина машини досить сильно розбита, подушки безпеки вистрілені. 

Чи все нормально з водієм авто не повідомляється.

На початку широкомасштабного вторгнення Російських військ український офіс NAVI перебрався до Львова, також клуб відкрив офіс в Берліні. В останній час повідомлялося, що запрацював і київський офіс. Клуб робив по ньому екскурсію для своїх російськомовних уболівальників. 

Читайте також статтю про росіян, які продовжують виступати за NAVI попри війну.

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Колишній гравець Astralis закликав взяти в NAVI росіянина, а після хейту пояснив, що вважає це нормальним через позицію NAVI

Через проблеми зі світлом ми не встигаємо висвітлювати всі новини кіберспорту, але не можемо пропустити найважливіші, які напряму впливають на ситуацію в країні.