Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Razer провела спеціальну подію RazerCon, що дуже нагадувала презентації Apple і на якій було представлено нові цікаві ігрові продукти відомого ігрового бренда.

Повна презентація тривала понад вісім годин. Загалом було представлено декілька десятків нових або оновлених продуктів, частина з яких була дуже цікавою.

RAZER EDGE

Зіркою презентації стала спеціальна консоль для хмарного геймінгу. Консоль оснащена 6.8 дюймовим AMOLED екраном з частотою 144 Hz з розширенням FHD та тачскріном. 

На консолі можна буде грати у будь-які ігри хмарних сервісів і вона буде доступна у версіях за 400 та 500 доларів. Дорожча версія міститиме у комплекті бездротові навушники хамерхед. Трохи пізніше має вийти і третя версія з підтримкою 5G. 

RAZER ENKI PRO LAMBORGHINI

Другим яскравим продуктом стало ігрове крісло у співпраці з брендом LAMBORGHINI. Крісло виконано у нестандартних для Razer кольорах, які найбільше асоціюються з легендарним автомобільним брендом. Ціна девайсу поки невідома.

RAZER KRAKEN KITTY V2 PRO

Компанія презентувала чергову версію своєї популярної гарнітури, безумовно розрахованої на стрімерш. Особливістю девайсу стали змінні RGB вуха. В комплекті ідуть котячі, кролячі та ведмежі вушка. Дівчата точно зацінять. Ціна девайсу $200.

RAZER BLUE SCREEN

Було представлено спеціальний дуже правильний розкладний синій фонд для стрімерів. Тепер ви можете швидко розкладати та складати фон, звільняючи кімнату від зайвого після закінчення стріму. Ціна девайсу $150.

Також були презентовані найбільш популярні девайси Razer у білому кольорі та декілька серій великих та малих бездротових навушників. 

Повна презентація з RazerCon

 

Читайте також про ТОР-50 найуспішніших українських кіберспортсменів всіх часів. 

Материалы по теме

Хто виготовляє якісні геймерські навушники: топ-5 брендів

Компʼютерні ігри також вимагають спеціального спорядження. Наприклад, геймерські навушники — найкорисніший аксесуар для кіберспортсмена та і просто геймера. Вони виконують відразу декілька важливих функцій: ● захищають від зовнішніх шумів та допомагають сконцентруватися; ● забезпечують ефект повного занурення без застосування засобів VR; ● дозволяють взаємодіяти з іншими гравцями; ● створюють музичний фон для ігор, які не

Люксовий готель Fairmont Singapore разом з Razer перетворить частину номерів на міні-кібер-кафе. Проект націлено на TI 2022, який пройде у Сингапурі

Люксовий готель Fairmont Singapore в колаборації з Razer зробив перші у світі розкішні ігрові люкси, які дуже схожі на міні-кібер-кафе.

Razer начала продажу умной защитной маски Razer Zephyr. Всю первую партию сразу же раскупили

Умная защитна маска Razer Zephyr с RGB-подсветкой поступила в продажу на сайте Razer вечером 21 октября по цене $99 (2 600 грн), однако первую партию моментально раскупили.