Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Кілька місяців тому біржа провела власний турнір на популярній шведській платформі Esportal проте, як повідомляє ряд учасників події, так і не виплатила переможцям призові.

Ситуація набула розголосу після публічного повідомлення Робіна robiin Сьоґрена.

За словами гравця, його команда виграла турнір, за що мала отримати $5,2 тис. призових та $25 тис. у вигляді NFT. 

Кіберспортсмен стверджує, що протягом 90 днів після завершення змагання команді так і не виплатили призові та ігнорували усі їх повідомлення. Гравцям вдалося зв’язатися з керівництвом платформи Esportal і з’ясувати, що там навіть не знали про існування проблеми.

На особистій зустрічі представник Esportal заявив, що його компанія спробує зв’язатися з Bybit через спільних партнерів, а якщо не вийде, то звернуться до суду. Хоча до справи залучили Astralis, зв’язатися з криптобіржею так і не вийшло. 

В офіційній заяві Esportal повідомили, що протягом кількох місяців намагалися зв’язатися з Bybit та розібратися у ситуації. Компанія частково виплатила призові учасникам зі свого бюджету, попри те, що Bybit досі не розрахувалася з нею за проведення турніру.

Bybit – одна з найбільших криптобірж у світі. У 2021 році вона почала інвестувати в кіберспорт та уклала довгострокові угоди з Natus Vincere, Astralis, Virtus.pro та іншими кіберспортивними клубами.

Читайте також: Клуб TSM офіційно розійшовся зі збанкротілою криптовалютною біржею FTX. Це була найбільша колаборація у кіберспорті

Материалы по теме

NAVI програли двом російським командам і знову не їдуть на The International

0

Нова ера знову скасовується, основний склад NAVI з Dota 2 програв на закритих кваліфікаціях на The International в Східній Європі і не побореться за Аегіс четвертий рік поспіль.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і визначать найкращу команду першого сезону 2024 року

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і саме ці дві команди в неділю поставлять крапку в питанні, який з колективів був найкращим в першій половині 2024 року.

NAVI підписали склад з Teamfight Tactics. Все заради клубного заліку на Esports World Cup

NAVI відкрили ще один склад, цього разу автобатлера Teamfight Tactics. До нього увійшли чотири південнокорейські гравці, які раніше виступали під тегом Dark Horse.