Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Кілька місяців тому біржа провела власний турнір на популярній шведській платформі Esportal проте, як повідомляє ряд учасників події, так і не виплатила переможцям призові.

Ситуація набула розголосу після публічного повідомлення Робіна robiin Сьоґрена.

За словами гравця, його команда виграла турнір, за що мала отримати $5,2 тис. призових та $25 тис. у вигляді NFT. 

Кіберспортсмен стверджує, що протягом 90 днів після завершення змагання команді так і не виплатили призові та ігнорували усі їх повідомлення. Гравцям вдалося зв’язатися з керівництвом платформи Esportal і з’ясувати, що там навіть не знали про існування проблеми.

На особистій зустрічі представник Esportal заявив, що його компанія спробує зв’язатися з Bybit через спільних партнерів, а якщо не вийде, то звернуться до суду. Хоча до справи залучили Astralis, зв’язатися з криптобіржею так і не вийшло. 

В офіційній заяві Esportal повідомили, що протягом кількох місяців намагалися зв’язатися з Bybit та розібратися у ситуації. Компанія частково виплатила призові учасникам зі свого бюджету, попри те, що Bybit досі не розрахувалася з нею за проведення турніру.

Bybit – одна з найбільших криптобірж у світі. У 2021 році вона почала інвестувати в кіберспорт та уклала довгострокові угоди з Natus Vincere, Astralis, Virtus.pro та іншими кіберспортивними клубами.

Читайте також: Клуб TSM офіційно розійшовся зі збанкротілою криптовалютною біржею FTX. Це була найбільша колаборація у кіберспорті

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

Колишній гравець Astralis закликав взяти в NAVI росіянина, а після хейту пояснив, що вважає це нормальним через позицію NAVI

Через проблеми зі світлом ми не встигаємо висвітлювати всі новини кіберспорту, але не можемо пропустити найважливіші, які напряму впливають на ситуацію в країні.