Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Провідна американська кіберспортивна команда TSM офіційно повідомила про те, що припиняє співробітництво зі своїм головним спонсором криптовалютною біржею FTX.

Також команда зазначила, що вона залишається успішною та прибутковою, а втрата головного партнера не вплине на діяльність клубу.  

«Ми прогнозуємо прибутковість цього року, наступного року та надалі», — сказали в TSM. «Поточна ситуація з FTX не впливає на жодну частину операційного плану TSM, який було встановлено на початку цього року».

Раніше стало відомо, що криптовалютна біржа FTX стала банкрутом. TSM стикнулася з проблемою, коли спробувала прибрати додаток FTX до назви свого каналу в твіттері через нову політику соціальної мережі.

Угода про партнерство FTX та TSM вважається найбільшою угодою в історії кіберспорту. За 10 років співробітництва FTX мала сплатити TSM суму у 210 мільйонів доларів США. 

Читайте також: Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Материалы по теме

Криптовалютна біржа FTX подала документи на визнання банкрутства. Це може стати потужним ударом по кіберспорту

Друга у світі за розмірами криптовалютна біржа FTX після черги скандалів, перевірки ліквідності, відтоку вкладів та відмови від її покупки конкурентом Binance подала документи на визнання банкрутства. Про це компанія оголосила у своєму твіттері.

Найбільший спонсор в кіберспорті на грані банкрутства — це може вплинути на спонсоровані кіберспортивні команди

Стало відомо, що потужна криптовалютна біржа FTX, яка у світі кіберспорту стала відома завдяки ряду дуже гучних анонсів з іменитими командами, знаходиться у скрутному фінансовому становищі.

Team SoloMid повертається у CS:GO. Потужний клуб збере європейський склад вже у наступному сезоні

Один з найпотужніших кіберспортивних клубів світу Team SoloMid повідомив про те, що повертається у CS:GO. Клуб обіцяє стартувати з нового сезону, який розпочнеться у 2023 році.