Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легенди CS:GO на пенсії зібрали склад і беруть участь у європейських кваліфікаціях RMR. У склад команди d00m входить колись непереможна трійка з NIP у складі GeT_RiGhT⁠, friberg та f0rest, також в склад входить Lekr0 та Jackinho.

Тріо не змагалося вже два роки, останній раз вони грали разом у Dignitas, яку тоді прозвали «командою пенсіонерів». GeT_RiGhT оголосив, що йде на пенсію ще у 2021 році, а от його тіммейти грали до літа 2022, поки команда не оголосила про закриття складу з CS:GO. 

На шляху до кваліфікації на Мейджор команді потрібно подолати величезну сітку у якій прямо зараз грає декілька сотень команд з усієї Європи. Проте слід зазначити, що сьогодні проходить тільки перша кваліфікація, усього ж у претендентів буде чотири спроби попасти на Мейджор в Ріо. 

Дізнатися більше про кваліфікації на RMR можна у цій статті.

Материалы по теме

Всі найкращі гравці року за 10 років премії HLTV у CS:GO, та чому вони їми стали

Перший рейтинг найкращих гравців CS:GO було створено у 2013 році, а у 2022 році ми побачили перший юбілейний — 10-й рейтинг. Днями HLTV нарешті оголосило весь список найкращих у 2022 році і саме час згадати всіх тріумфаторів ТОР-20 за всі десять останніх років.

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.