Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тенденція на підвищення цін на відеоігри намітилася ще кілька років тому, проте тепер на геймерів чекає масове підвищення цін. Цей процес пов’язують зі збільшенням складності ігор та здорожченням процесу їх розробки.

Корпорація Microsoft підвищує ціни на свої топові ігри зі звичної ціни у 60 доларів США до 70 доларів США. Підвищення почнеться з Forza Motorsport, Redfall та Starfield.

Ймовірно, що всі нові ігри від Microsoft також матимуть таку ціну, тому геймерам доведеться платити більше, якщо вони хочуть і надалі грати у топові тайтли.

У заяві порталу IGN, представник Microsoft сказав, що ціни відображають роботу та витрати, вкладені в гру.

«Ця ціна відображає зміст, масштаб і технічну складність цих ігор», — сказав представник Microsoft. «Як і всі ігри, розроблені нашими командами в Xbox, вони також будуть доступні з Game Pass того ж дня, коли вийдуть».

Перехід до нових ці ціни не дивує багатьох, хто стежив за назвами AAA протягом останніх трьох років. Дедалі більше видавців почали підвищувати свої ціни, щоб не відставати від зростання вартості виробництва, включаючи нові двигуни, більше персоналу та більш тривалий період розробки.

Аналітики прогнозують, що підвищення цін зі сторони Microsoft стимулюватиме підвищення цін і іншими гравцями ринку. 

Читайте також: Fortnite Champion Series 2022 Invitational — кіберспорт Fortnite подає надію після дворічної коми

Материалы по теме

Microsoft та Nintendo уклали десятирічну угоду про видання серії Call of Duty на платформі Nintendo

21 лютого віце-голова та президент Microsoft Бред Сміт оголосив, що Microsoft і Nintendo уклали 10-річну угоду про видання серії ігор Call of Duty на консолях Nintendo. Тепер шанувальники Nintendo зможуть насолоджуватися популярною франшизою та іншими іграми, які раніше були ексклюзивними для Xbox.

Повідомляється, що Microsoft планує придбати Netflix за феноменальну суму

Microsoft продовжує свою експансію і намагається стати першою корпорацією, яка керує світом. Стало відомо, що американський IT-титан має плани придбати найбільшу стрімінгову платформу Netflix.

Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у її намаганні придбати Activision Blizzard

Власник Valve Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у їх спробі придбати Activision Blizzard. Один з титанів індустрії заявив, що він повністю довіряє гарантіям Майкрософт стосовно того, що вони не будуть намагатися монополізувати ринок завдяки перетворенню популярних франшиз на кшталт CoD на ексклюзиви своєї платформи.