Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Драма навколо придбання компанією Microsoft видавця ігор Activision Blizzard отримала чергове продовження після повідомлення про те, що американський софтверний гігант запропонував Sony укласти десятирічну угоду щодо видання майбутніх ігор франшизи Call of Duty на платформі PlayStation.

Річ у тому, що Microsoft ніяк не може завершити придбання Activision Blizzard за запропоновані 69 мільярдів доларів через антимонопольні розслідування, які активно підігріває Sony. 

Японський лідер консольного ринку наполягає на тому, що після злиття Microsoft та Activision Blizzard розробник Xbox стане монополістом, прибере ігри Activision Blizzard з платформи PlayStation і отримає неадекватну конкурентну перевагу для своєї консолі Xbox та ігрового магазину Gamepass. 

Пропозицією 10-ти річної угоди з Sony компанія Microsoft намагається показати, що в її планах немає намірів йти з платформи PlayStation, на чому неодноразово наполягали спікери MS.  

Своєю чергою в Sony не вірять в добрі наміри Microsoft. Повідомляється, що японська компанія ніяк не відреагувала на пропозицію конкурентів і протистояння компаній продовжується. 

Читайте також: Невідомі новачки знищили всіх професіоналів і зайняли два перших місця на турнірі від Red Bull з призовим фондом 50 000 доларів

Материалы по теме

Warzone Mobile: дата випуску та нагороди за попередні замовлення

Activision Blizzard планує випустити Warzone Mobile у 2023 році і вона матиме спільний доступ до Warzone 2.0 та Modern Warfare 2. Гра буде доступна як на Android, так і на iOS, таким чином WM стане першою грою у жанрі Battle Royale від Blizzard для смартфонів.

Видання Рolitico повідомляє, що угоду Microsoft та Activision Blizzard на 69 мільярдів доларів буде заблоковано FTC

Популярне видання Рolitico повідомляє, що угоду на 69 мільярдів доларів США між Microsoft та Activision Blizzard скоріше за все буде заблоковано федеральною торговою комісією США через антимонопольний позов.

Microsoft планує створити власний маганин мобільних ігор після придбання Activision Blizzard

 Іноземні джерела повідомляють, що Xbox зацікавлені у розвитку власного магазину мобільних ігор, схожого на Apple App Store або Google Play Store.