Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головний український клуб Monte анонсував міжнародний молодіжний склад своєї команди з CS2. Молодша команда матиме назву MONTE GEN і матиме дещо відмінні від основного складу кольори логотипа та айдентики.

Якщо кольори основної команди нагадують кольори українського прапора, то кольори молодіжки – це кольори прапора УПА – червоний і чорний. 

На подив в молодіжному складі буде грати лише один українець, тому можна припустити, що цей склад робиться не тільки для поповнення основного складу, а і для вирощування гравців, яких можна буде вигідно продати в європейські чи американські команди. 

Тренером команди став колишній професійний гравець та коментатор Іван Aiyvan Семенець, який вперше спробує себе на цій ролі. 

Склад MONTE GEN

shield – снайпер, капітан
leen – рифлер
Gizmy – рифлер
ryu – рифлер
n0te – рифлер

Aiyvan – тренер

Більше про академку Monte можна дізнатися у відео. 

 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет дозволив росіянам та білорусам виступати на Олімпіаді в Парижі під нейтральним прапором. Україна готує відповідь

0

Російським та білоруським спортсменам дозволили брати участь в Олімпійських Іграх в Парижі під нейтральним прапором. МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) вирішив дозволити спортсменам з країн-агресорів виступати з певними обмеженнями, проте не пішов на їх повну заборону, про це MOK повідомив на власному сайті. 

Молодіжний склад Monte виграв свій перший міжнародний турнір

0

Молодіжний склад Monte виграв свій перший в історії турнір під назвою United21 Season 8. Цікаво, що це взагалі був перший серйозний турнір для складу.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.

Monte відкрили склад з дисципліни Dota 2. До нього увійшли всі гравці команди Team Team

0

Український клуб Monte повідомив про відкриття складу з Dota 2. Клуб не займався створенням складу з нуля і якоюсь селекцією, а просто підписав склад достатньо невиразної команди Team Team, яка поки не показувала видатних результатів.