Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI легко впоралися з Outsiders та вийшли на Мейджор в статусі легенд зі статистикою 3-0. Доречі NAVI єдина в світі команда, яка проходила на всі 18 мейджорів в історії CS:GO.

На власному виборі mirage ще точилася боротьба, а от на виборі Outsiders росіяни були як діти та змогли взяти лише чотири раунди. Головним творцем перемоги став s1mple, який настріляв +21 фраг за дві карти.

Тож попри всі розмови про слабкість NAVI і погану гру на EPL, чорно-жовті легко пройшлися по групі B, та стали легендами.

Читайте також підсумок третього дня в групі А, де також визначилися команди, які вийшли у легенди або вилетіли з RMR.

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.