Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI програли китайському колективу Xtreme Gaming і остаточно втратили шанси потрапити на The International 11.

Відповідальний матч на виліт в нижній сітці чорно-жовті розпочали з перемоги, проте потім програли дві гри поспіль і вилетіли з турніру останнього шансу. 

Це не найгірший виступ клубу за останні роки. Минулого року NAVI взагалі зайняли лише 5-6 місце на кваліфікаціях у Східній Європі, також команда не відбиралася на TI і у 2017-2018 роках.

Останній раз команда брала участь на The International у 2019 році, тоді вона виграла східноєвропейські кваліфікації, а на самому ТІ посіла 13-16 місце, програвши в першому раунді Play-off. 

Перед цим команда проходила на TI у 2016 році, тоді вона також не пройшла перший тур основної сітки і також посіла 13-16 місце. 

Останній раз на подіум The International Natus Vincere потрапляли у 2013 році. Тоді українська команда прикро програла у суперфіналі Alliance з рахунком 2-3.

Більше інформації про історію злетів і падінь NAVI Dota ви можете знайти у нашому матеріалі.

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.