Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI програли китайському колективу Xtreme Gaming і остаточно втратили шанси потрапити на The International 11.

Відповідальний матч на виліт в нижній сітці чорно-жовті розпочали з перемоги, проте потім програли дві гри поспіль і вилетіли з турніру останнього шансу. 

Це не найгірший виступ клубу за останні роки. Минулого року NAVI взагалі зайняли лише 5-6 місце на кваліфікаціях у Східній Європі, також команда не відбиралася на TI і у 2017-2018 роках.

Останній раз команда брала участь на The International у 2019 році, тоді вона виграла східноєвропейські кваліфікації, а на самому ТІ посіла 13-16 місце, програвши в першому раунді Play-off. 

Перед цим команда проходила на TI у 2016 році, тоді вона також не пройшла перший тур основної сітки і також посіла 13-16 місце. 

Останній раз на подіум The International Natus Vincere потрапляли у 2013 році. Тоді українська команда прикро програла у суперфіналі Alliance з рахунком 2-3.

Більше інформації про історію злетів і падінь NAVI Dota ви можете знайти у нашому матеріалі.

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.