Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб NAVI офіційно представив оновлений склад з CS:GO. Через півтора роки повномасштабної війни клуб нарешті позбавився росіян Perfecto та electroNic. В оновлений європейський склад з попереднього перейшли лише українці  s1mple та b1t.

До них приєдналися європейці AleksibjL та iM.

Aleksib — досвідчений капітан, який встиг пограти в чисельних топових командах. Уперше проявив себе граючи за ENCE. За фінський клуб він здобув перемоги на StarSeries & i-League S6 та BLAST Pro Series: Madrid 2019. Пізніше гравець виступав за OG, G2 Esports та Ninjas in Pyjamas.

jL та iM — гравці, які нещодавно почали виступати на тір-1 рівні, але встигли засяяти на BLAST.tv Paris Major 2023. Їх команди несподівано для всіх змогли пробитися до четвірки найкращих. 

iM став SVP Мейджору із рейтингом 1,35.

Найближчим турніром для оновленого складу NAVI стане BLAST Fall Groups. Він пройде з 10 до 22 липня, але ще раніше новий склад можна буде побачити у шоу-матчі проти Vitality. 

Оновлений склад NAVI з CS:GO:

Олександр «s1mple» Костилєв
Валерій «b1t» Ваховський
Алексі «Aleksib» Віролайнен
Юстінас «jL» Лекавічус
Міхай «iM» Іван

Андрій «B1ad3» Городеньский (тренер)

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.