Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

За інформацією ряду ЗМІ український клуб NATUS VINCERE веде активні перемовини про перехід під їх тег європейського складу клубу FPX під керівництвом Кирила Angel Карасьова.

Раніше NAVI отримали слот у франшизній лізі VALORANT і забезпечили собі майбутнє у розвитку кіберспорту нового тактичного шутеру на роки вперед. Клуб FPX навпаки, попри гарні виступи та перемоги, не отримав партнерства з Riot і залишився зо бортом великого кіберспорту. 

Відразу після відмови у партнерстві в FPX заявили, що шукають покупців на свій зірковий склад.

NAVI виглядають найбільш реальними покупцями серед клубів-партнерів, бо вони єдиний у лізі клуб зі Східні Європи, до того ж склад FPX теж зі Східної Європи. Тако ж керівництво NAVI дуже добре знайоме з капітаном FPX і завжди було з ним у добрих відносинах. 

Додатковим підтвердженням існуючої попередньої домовленості є і спойлер, який NAVI розмістили в презентаційному ролику свого партнерства з Riot Games. В одному з кадрів на екрані з’являється футболка NAVI з написом Angel на спині. 

 

Нагадаємо, що в складі NAVI з VALORANT, попри війну в Україні, у 2022 році грало три росіянина і два білоруси. Програвши всі рейтингові турніри, NAVI звільнили трьох гравців з країн-агресорів, проте залишили двох. 

У команди FPX більшість складають європейці, проте також є два гравці з громадянством Росії. Чи будуть у новому складі NAVI громадяни Росії ми дізнаємося найближчим часом. 

P.S. Дуже рекомендуємо переглянути відео вище. Золотарьов не Джекі Чан, дублерів не цурається ))

Читайте також про те, що NAVI отримали слот у франшизну лігу з VALORANT від Riot Games. 

Материалы по теме

The International остаточно захопили російські БК. Визначилися всі учасники TI 2024

Визначилися всі учасники The International 2024. Нажаль Україна буде представлена на турнірі тільки перебіжчиками, які виступають за чисельні російські команди, а домінувати за кількістю, як і в попередній рік, будуть росіяни.

Гравець у Football Manager став аналітиком футбольного клубу з Національної ліги Британії і допоміг команді досягти найкращих за останні 132 роки результатів

XBox створили одну з найкрутіших колаборацій в історії кіберспорту. До 20-ї річниці гри Football Manager в XBox провели конкурс, через який кожен віртуальний футбольний аналітик мав можливість стати справжнім професійним аналітиком футбольного клубу Bromley FC, який грає в національній футбольній лізі Британії. 

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.