Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

За інформацією ряду ЗМІ український клуб NATUS VINCERE веде активні перемовини про перехід під їх тег європейського складу клубу FPX під керівництвом Кирила Angel Карасьова.

Раніше NAVI отримали слот у франшизній лізі VALORANT і забезпечили собі майбутнє у розвитку кіберспорту нового тактичного шутеру на роки вперед. Клуб FPX навпаки, попри гарні виступи та перемоги, не отримав партнерства з Riot і залишився зо бортом великого кіберспорту. 

Відразу після відмови у партнерстві в FPX заявили, що шукають покупців на свій зірковий склад.

NAVI виглядають найбільш реальними покупцями серед клубів-партнерів, бо вони єдиний у лізі клуб зі Східні Європи, до того ж склад FPX теж зі Східної Європи. Тако ж керівництво NAVI дуже добре знайоме з капітаном FPX і завжди було з ним у добрих відносинах. 

Додатковим підтвердженням існуючої попередньої домовленості є і спойлер, який NAVI розмістили в презентаційному ролику свого партнерства з Riot Games. В одному з кадрів на екрані з’являється футболка NAVI з написом Angel на спині. 

 

Нагадаємо, що в складі NAVI з VALORANT, попри війну в Україні, у 2022 році грало три росіянина і два білоруси. Програвши всі рейтингові турніри, NAVI звільнили трьох гравців з країн-агресорів, проте залишили двох. 

У команди FPX більшість складають європейці, проте також є два гравці з громадянством Росії. Чи будуть у новому складі NAVI громадяни Росії ми дізнаємося найближчим часом. 

P.S. Дуже рекомендуємо переглянути відео вище. Золотарьов не Джекі Чан, дублерів не цурається ))

Читайте також про те, що NAVI отримали слот у франшизну лігу з VALORANT від Riot Games. 

Материалы по теме

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Riot оголосили дати та місце проведення VCT LOCK//IN Brazil — наймасштабнішого турніру в історії VALORANT

Riot Games розповіли про перший турнір, що відкриє новий сезон Valorant Champions Tour. Турнір знаменуватиме перехід гри з відкритого формату до формату франшизних ліг і відбудеться у Бразилії на арені на 10 000 місць.

Експеримент наочно довів, що сексизм повсюдно присутній у кіберспорті і відлякує жінок від нього

Організація Жінки в іграх Аргентини, яка займається створенням більш інклюзивного простору для жінок в іграх у країні, провели дуже цікавий  експеримент, який показує, з якими складнощами стикаються дівчата, коли намагаються конкурувати в іграх та кіберспорті.

Riot Games показали нове відео та розповіли про свій кіберспортивний файтинг Project L

Не секрет, що Riot Games вже давно розробляють файтинг за мотивами всесвіту League of Legends під кодовою назвою Project L, проте щойно  вони порадували нас новою порцією інформації.