Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games оголосили всі команди, які стануть партнерами професійної франшизної ліги з VALORANT. Партнерами розробника гри стануть тридцять організацій, по десять з трьох регіонів, у яких будуть проводитись регулярні ліги.

До списку європейської ліги увійшла і NAVI — єдина команда, яка буде представляти в лізі Східну Європу. Нагадаємо, що на цей час склад наві з VALORANT недоукомплектований, він складається лише з двох російськіх гравців. 

Цікавий факт NAVI — єдина команда-партнер Riot Games, до складу якої зараз входять росіяни. Сподіваємося пізніше команда змінить свій склад, проте в це мало віри. 

Також важливою новиною є те, що команда українця Кирила Angel Карасьова, яка нещодавно виграла Masters і зайняла четверте місце на CHAMPIONS, не отримала запрошення у франшизну лігу. 

До партнерства не потрапили і Optic Gaming, які два дні тому грали у фіналі Чемпіонату Світу з VALORANT. 

В офіційному повідомленні на сайті Riot розміщене таке звернення: 

У 2023 році найвищий рівень змагань з VALORANT представлятимуть три нові міжнародні ліги, у кожній з яких буде по 10 команд-партнерів. Раніше цього року ми здійснили масштабний відбір для кожної ліги. Ми вибрали 30 команд-партнерів та впевнені, що вони допоможуть вивести кіберспорт VALORANT на новий рівень, а також подарують безліч яскравих емоцій фанатам з усього світу.

Нам дуже приємно, що безліч команд виявило великий інтерес до відбору. Він тривав кілька місяців і включав подання письмової заявки, докладні співбесіди та фінансові звіти. При пошуку нових партнерів VCT нас цікавили організації, які:

  • як і ми, перш за все думають про фанатів, дбають про своє різноманітне співтовариство і прагнуть підтримувати професіоналів;
  • залучають фанатів своїм контентом, брендом та складами;
  • планують свій розвиток у довгостроковій перспективі.

Варто відзначити, що ми поважаємо минулі досягнення команд, проте в першу чергу нам було важливо, щоб організації змогли створювати змагання VCT, що запам’ятовуються, в майбутньому.

Конкуренція була висока, тому не всі улюблені фанатами колективи зуміли пройти відбір. Але це не означає, що їм закрито дорогу на VCT. По всьому світу пройдуть понад 20 ліг Challengers, які дозволять командам перемогти у своєму регіоні та здобути місце у міжнародних лігах завдяки новим турнірам Ascension. Дізнатися більше про наші плани щодо Challengers можна у початковому анонсі, анонсі Challengers та на сайті VCT 2023.

Команди, що стали партнерами Riot Games:

Регіон EMEA (Європа)

Регіон Америки

Регіон Pacific (Азія)

Читайте також про нову систему для претендентів, через яку можна буде потрапити у професіональні ліги будь-якому колективу. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.