Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Англомовні джерела повідомляють, що Natus Vincere заплатили 500 000 доларів США за викуп чотирьох з п’яти гравців європейського складу FunPlus Phoenix з гри VALORANT.

Повідомляється, що NAVI підписали  Дмитра SUYGETSU Ілюшина, Понтуса Zyppan Іка, Кирила ANGE1 Карасьова та Андрія Shao Кіпрського, а також головного тренера Еріка d00mbr0s Сандгрена.

Команда FPX за останній рік виграла VCT Masters Copenhagen, а також зайняла четверте місце на Чемпіонаті Світу CHAMPIONS

Раніше ми писали про те, що п’ятим гравцем стане зірковий турецький гравець Мехмет cNed Іпек.

Цього року NAVI отримали слот у професійній франшизній лізі з VALORANT від Riot Games. Команда буде єдиною, хто представлятиме в лізі Східну Європу. 

Материалы по теме

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

NAVI разом з PUMA запустили стильну та іноваційну колекцію мерчу. Здається кіберспортивна форма нарешті почала “дорослішати”

0

NAVI разом з PUMA запустили нову колекцію командної форми в якій клуб виступатиме у 2024 році. До колекції входить командна джерсі, штані і два типи жакетів – з повною блискавкою і напівблискавкою.