Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Англомовні джерела повідомляють, що Natus Vincere заплатили 500 000 доларів США за викуп чотирьох з п’яти гравців європейського складу FunPlus Phoenix з гри VALORANT.

Повідомляється, що NAVI підписали  Дмитра SUYGETSU Ілюшина, Понтуса Zyppan Іка, Кирила ANGE1 Карасьова та Андрія Shao Кіпрського, а також головного тренера Еріка d00mbr0s Сандгрена.

Команда FPX за останній рік виграла VCT Masters Copenhagen, а також зайняла четверте місце на Чемпіонаті Світу CHAMPIONS

Раніше ми писали про те, що п’ятим гравцем стане зірковий турецький гравець Мехмет cNed Іпек.

Цього року NAVI отримали слот у професійній франшизній лізі з VALORANT від Riot Games. Команда буде єдиною, хто представлятиме в лізі Східну Європу. 

Материалы по теме

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.