Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб Ninjas in Pyjamas повідомив, що переводить Патрика Es3tag Хансена на лаву запасних.

«У рамках підготовки до наступного сезону ми загалом оцінюємо склад нашої команди, і напередодні 2023 року ми переводимо Es3tag на лаву запасних та даємо йому можливість вивчити нові варіанти розвитку кар’єри.

Патрік був фантастичним гравцем. Про нього у нас склалося гарне враження, і ми впевнені, що він досягне успіху, куди б не вирушив у майбутньому», – йдеться в офіційному анонсі клубу.

Es3tag приєднався до NiP у листопаді 2021 року. Найбільшими досягненнями за цей час для команди стали потрапляння у ТОП-8 на PGL Major Antwerp 2022, та 15-16-е місце на IEM Rio Major 2022.

Склад NiP на цей момент: 

Aleksib
Rez
Hampus
Brollan

Читайте також: Український дотер-колаборант Illusion прокоментував свою пожиттєву дискваліфікацію

Материалы по теме

B8 підписали двох українців headtr1ck і baz в склад з CS2

0

B8 оголосили про приєднання до складу з CS2 українців Даніїла headtr1ck Валітова і Олега  baz Кулинича. Ймовірно перший став частиною трансфера r1nkle, якого днями підписали NiP. baz же перейшов в B8 з російської організації Spirit Academy, в якій грав з серпня 2022 року.

NiP офіційно підписали українського снайпера Артема r1nkle Мороза

0

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.

Снайпер B8 найближчим часом перейде в NіP. Ймовірно він вже підписав контракт

За нашою інформацією снайпер українського клубу B8 r1nkle найближчим часом перейде до NiP, де замінить іншого українця headtr1ck.

Xizt⁠ став новим тренером NiP. Раніше він шість років виступав за легендарний шведський колектив

0

Xizt⁠ став новим тренером NiP. Раніше він шість років виступав за легендарний шведський колектив Річард ⁠Xizt⁠ Ландстрем став головним тренером NiP. Легендарна команда іде на рішучий крок в прагненні повернути колишню славу. 33-річний швецький фахівець спробує зібрати новий конкурентоспроможний склад NiP.