Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб Ninjas in Pyjamas повідомив, що переводить Патрика Es3tag Хансена на лаву запасних.

«У рамках підготовки до наступного сезону ми загалом оцінюємо склад нашої команди, і напередодні 2023 року ми переводимо Es3tag на лаву запасних та даємо йому можливість вивчити нові варіанти розвитку кар’єри.

Патрік був фантастичним гравцем. Про нього у нас склалося гарне враження, і ми впевнені, що він досягне успіху, куди б не вирушив у майбутньому», – йдеться в офіційному анонсі клубу.

Es3tag приєднався до NiP у листопаді 2021 року. Найбільшими досягненнями за цей час для команди стали потрапляння у ТОП-8 на PGL Major Antwerp 2022, та 15-16-е місце на IEM Rio Major 2022.

Склад NiP на цей момент: 

Aleksib
Rez
Hampus
Brollan

Читайте також: Український дотер-колаборант Illusion прокоментував свою пожиттєву дискваліфікацію

Материалы по теме

NiP вибили OG з групової стадії ESL Pro League, а paiN вийшли в Play-off

0

NiP разом з headtr1сk переграли команду OG і вибили її з групової стадії ESL Pro League S17. Команда українця, своєю чергою, вийшла на переможця пари Grayhound — 00Nation і побореться вже 12 березня за останню квоту в Play-off EPL.

headtr1ck став найкращим гравцем матчу, але не зміг врятувати NiP від вильоту з IEM Katowice 2023

0

Не дивлячись на відмінну гру молодого українського снайпера Данила Валітова NiP не змогли впоратися в матчі за виживання з росіянами Outsiders і вилетіли з IEM Katowice 2023.

k0nfig замінить hampus у NiP принаймні до кінця весняного сезону

0

Вигнанець, звільнений з Astralis за бійку на Мальті, приєднався до NiP. Абсолютно несподівано для всіх шведський клуб запросив до складу Крістіана k0nfig Вінеке, який замінить hampus принаймні на весь весняний сезон через погіршення здоров’я в останнього.

NAVI знову обіграли NiP у матчі-копії першого протистояння на BLAST Premier Spring Groups 2023

0

NAVI вдруге поспіль обіграли NiP і майже гарантували собі вихід у весняний фінал Бласта. Друга зустріч між NiP та NAVI в рамках BLAST Premier Spring Groups 2023 стала спробою відігратися для молодого снайпера headtr1ck та його команди, проте матч став майже точним повторенням першої зустрічі, знову NiP вдалося обіграти чорно-жовтих на Mirage, але вони без