Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Слід зазначити, що у турнірі майже не грали провідні команди світу, тому NAVI були очевидними фаворитами цього змагання онлайн. Насправді ж перемога не далася легко. Ange1 та компанія зіграли два складних матчі з турецькими колективами Fire Flux Esports та оля чемпіонства вирішувалася аж на п’ятій карті. 

За перемогу у турнірі NAVI отримали 18 000 доларів США — це найбільший виграш тегу NAVI у дисципліні VALORANT. 

Не можна не відмітити, що попередній склад NAVI з VALORANT, який складався з росіян, за весь час свого існування спромігся виграти лише один турнір — Moscow Cybersport Series #4 — Weekend 7. Тоді за перше місце команда отримала 168 доларів США.

Сітка турніру

Статистика фінального матчу

Розподіл призового фонду

Читайте також: Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 програли Virtus.pro і знаходяться в одному кроці від вильоту в другий дивізіон ліги DPC Східної Європи

0

Склад NAVI з Dota 2 в черговий раз розчарував своїх уболівальників програвши принципіальним суперникам — росіянам Virtus.pro. У першому сезоні DPC Східної Європи команда українців програла п’ять із шести матчів і зараз знаходиться на межі вильоту з першого дивізіону регіональної ліги.

NAVI ледь не програли Complexity, але завдяки камбеку змогли отримати путівку на BLAST Spring Final

0

NAVI з великими проблемами, але змогли впоратися з Complexity і отримали пряме запрошення на весняний фінал BLAST, який відбудеться у Вашингтоні.

14-річний вундеркінд став номером один у світовому рейтингу VALORANT, а найвище звання отримав ще у 11 років

14-річний вундеркінд VALORANT став найкращим гравцем світу. З кожним роком топові гравці стають все молодшими, бо на відміну від часів зародження кіберспорту, сучасні кіберспортсмени починають тренування ледь не з пелюшок і ще до повноліття отримують багаж з багатьох років практики.

G2 вдруге за турнір розгромили NAVI на BLAST Premier Spring Groups 2023

Вдруге за турнір G2 просто знищили NAVI, ставши лакмусовим папірцем оновленого складу чорно-жовтих. Матч, який скінчився з сухим рахунком 2-0, чітко показав, що українсько-російська команда знаходиться дуже далеко від свого топового рівня.