Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

Riot повідомляє, що хоче зламати стереотипи, підняти жінок, дозволити їм розвивати свою кар’єру в спеціальному безпечному просторі та створити платформу для професійного зростання як у грі, так і поза нею. Новий підхід компанії до змін у регіоні EMEA у 2023 році продемонструє, як саме вони планують це зробити.

Зміна гри EMEA 2023: зміни формату

В основі жіночого кіберспорту VALORANT буде лежати академія для підвищення кваліфікації гравчинь з навчальним контентом VCT Game Changers EMEA: Academy та спеціальний хаб та сервер Discord VCT Game Changers EMEA: Emergents для радіантів, де можна буде спілкуватися, тренуватися та робити подальші кроки для підвищення професійного рівня. 

Наступна сходинка піраміди — це змагання Game Changers EMEA: серія Contenders. Через регіональні ліги та серію змагань для претендентів можна буде потрапити в головну професійну лігу VCT Game Changers EMEA на 16 команд, куди автоматично потраплять 4 найкращі команди попереднього року.

Завершенням змагального сезону стане Чемпіонат Світу Game Changers. 

Сам розробник каже, що «нова схема розроблена як ідеальний шлях до професійної гри для тих, хто входить до спільноти Game Changers — простір, де гравці можуть відточувати свої навички, ставати кращими, пробиватися в більшу екосистему VCT і, буквально, змінювати гру.

2023 рік виглядає яскравішим, ніж будь-коли для жінок регіону EMEA, і ми раді продовжувати розширювати межі, щоб показати світові, що всі рівні».

Нагадаємо, що цьогорічний жіночий Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим за переглядами не тільки в грі, а і взагалі у всьому жіночому кіберспорті за час його існування. Трансляція турніру зібрала майже 5,5 мільйонів годин перегляду.

Материалы по теме

14-річний вундеркінд став номером один у світовому рейтингу VALORANT, а найвище звання отримав ще у 11 років

14-річний вундеркінд VALORANT став найкращим гравцем світу. З кожним роком топові гравці стають все молодшими, бо на відміну від часів зародження кіберспорту, сучасні кіберспортсмени починають тренування ледь не з пелюшок і ще до повноліття отримують багаж з багатьох років практики.

Хакери вимагають у Riot Games 10 мільйонів доларів США за викрадений код античіта і League of Legends

Стало відомо, скільки хакери вимагали від Riot Games за те, що вони не будуть оприлюднювати вихідний код LoL, який було днями вкрадено в результаті хакерської атаки.

У Riot Games хакери викрали вихідні коди League of Legends та Teamfight Tactics і шантажують компанію

23 січня Riot Games розповіла про те, що зазнала атаки хакерів, проте не вдавалася у деталі події. Через кілька днів студія опублікувала звернення до фанів, де детальніше розповіла про інцидент.

В 2023 році у VALORANT з’явиться режим Deathmatch і скіни відомих кіберспортивних клубів в тому числі NAVI

Розробники VALORANT випустили відео, де розповіли про зміни, які чекають на гру у 2023 році. В Riot надзвичайно серйозно ставляться до того, щоб виграти битву за звання шутеру #1 і перемогти CS:GO вже у найближчому майбутньому.