Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравець команди з Косово Bad News Eagles звинуватив суперників у чітерстві, подякувавши організаторам за те, що їхню гру проти ECSTATIC провели на сервері з античітом. Після гри в рамках REPUBLEAGUE juanflatroo написав у твіттері наступне:

Клянуся, це було відчуття, наче грати проти зовсім іншої команди, коли на сервері стоїть античіт. Дякую REPUBLEAGUE за те, що це стало можливим. Я думаю, що ця проблема хвилює багато команд другого рівня, однак цього разу ми виграли ECSTATIC, GG’s.

У відповідь гравець ECSTATIC FASHR назвав твіт суперника крінжем, на що отримав ще одну відповідь.

Те, що у мене є яйця говорити про те, що я відчуваю, не означає, що це крінж, у будь-якому випадку GG

FASHR продовжив настоювати на тому, що висловлювати такі підозри без доказів – це неповага, на що juanflatroo парирував тим, що до нього зверталося багато гравців інших команд з підозрами щодо ECSTATIC. 

“Ніхто вас не засуджує, але маючи понад 20-30 гравців другого рівня, які прийшли до мене особисто з тією ж підозрою, але не мали зусиль, щоб висловитися, я відчував, що буду говорити від імені усіх”, – сказав juanflatroo. «Але звичайно, організуймо зустріч, я хочу почути вашу сторону медалі».

У суперечку встряг організатор турніру REPUBLEAGUE, який сказав, що античіт використовувався і в попередніх матчах, там де Bad News Eagles гадали, що суперники грають з чітами. 

Після цього гравці припинили суперечкі, але кожен лишився своєї думки. Обидві команди входять до ТОР-30 світового рейтингу CS:GO. 

Нагадаємо, що вчора турнір REPUBLEAGUE виграла команда ex MAD-Lions, за яку виступає українська молода зірка Woro2k.

Материалы по теме

Gaimin Gladiators викупили повний склад ECSTATIC, прагнучи повернутися в Counter-Strike

0

Пов’язаний з Росією канадійський клуб Gaimin Gladiators підписав склад з CS2. До відомого в Dota 2 клубу у повному складі доєдналася данська команда ECSTATIC, яка змогла показати себе на останньому Мейджорі.

Девід Бекхем підписав склад Bad News Eagles

Клуб мегазірки світового футболу Девіда Бекхема Guild Esports оголосив про підписання команди косоварів Bad News Eagles. Команда відома тим, що останні три рази виходила в легенди Мейджора при тому, що весь цей час залишалася незалежним складом з п’яти гравців без жодної підтримки з боку професійних організацій.

OG представили новий європейський склад, залишивши лише одного гравця з попереднього

0

OG завершили підписання контрактів з regali, ⁠k1to⁠ та ⁠FASHR⁠. Також, після перерви, в команду повернувся nexa⁠. Таким чином з попереднього провального складу в команді залишився лише F1KU, гравця flamez продали у Vitality, а росіянина degter та чеха NEOFRAG посадили на лаву запасних. 

Чемпіони світу FaZe сенсаційно програли Bad News Eagles і ганебно вилетіли з Мейджора, не вигравши на турнірі жодного матчу

Чемпіони весняного Мейджора в Антверпені команда FaZe сенсаційно програла аутсайдерам турніру – команді з Косова Bad News Eagles.