Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Офіційно стало відомо, що другий сезон анімаційного серіалу ARCANE за ігровим всесвітом League of Legends вийде на Netflix у листопаді 2024 року.

Таким чином проміжок між першим і другим сезонами складе цілих три роки, бо перший сезон ARCANE вийшов 6 листопада 2021 року. 

Серіал здобув цілу низку нагород і був дуже добре сприйнятий як критиками, так і глядачами. Пізніше директор Riot Games Ніколо Лоран казав, що компанія не очікувала такого шаленого успіху і не планувала другий сезон зазделегідь, тому він вийде з таким величезним запізненням. 

Погана новина в тому, що, чесно кажучи, ми не знали, чи буде перший сезон успішним. Отже, ми не починали робити другий сезон до виходу першого. Якби я знав, що буде успіх, ми б почали другий сезон набагато раніше, проте ми цього не знали, тому чекали і тепер ми платимо за це ціну. 

Подивитися трейлер першого сезону.

 

Якщо ви не дивилися перший сезон, то багато втратили. Він точно вартий перегляду і його треба подивитися навіть якщо ви не фанат LoL. 

Материалы по теме

Riot Games скоротять 530 співробітників, зосередяться на основних проектах і підсилять увагу до кіберспорту

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.

Вийшов перший тізер другого сезону анімаційного фільму Arcane, зробленого за мотивами League of Legends

0

Riot Games випустили перший тізер другого сезону анімаційного серіалу Arcane, знятого за мотивами League of Legends. 44 секундний тізер майже ні про що не розповідає і лише підігріває інтерес до довгоочікуваного фільму.

Роздали командам 33 мільйона доларів та запускають франшизну лігу VCT CN – Riot відзвітували про досягнення у 2023 році і поділилися планами на майбутнє

Riot Games підбили підсумки першого року франшизних ліг VCT і анонсували розширення на окрему лігу для Китаю. Така експансія в разі вдачі майже гарантуватиме розробникам розгром головного суперника – гри CS2 за кількістю глядачів на трансляціях найбільших кіберспортивних турнірів.

Riot Games випустили гайд про те, як через режим Premiere в VALORANT пробитися на професійну сцену

0

Riot Games випустили статтю про те, як початківці можуть пробитися в професійний кіберспорт і дістатися самого верху змагальної піраміди. В статті розповідають, як через режим Premiere можна потрапити на турніри серії Challenger, які є важливою складовою професійної сцени VALORANT, бо через них можна потрапити на турніри найвищого рівня.