Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик оголосив про створення команди для гри на стрімах, лігах та турнірах. Максимальна мрія проекту — це виграти Мейджор. Можливо тому команда відомого ютубера і буде називатися «МРІЯ«.

Всім привіт, запускаю проєкт МРІЯ.

Я хочу зібрати довкола себе CS:GO команду, з якою гратиму на стримах. Спочатку фейсит, потім квали, ліги та турніри. А потім поїдемо на мейджор, отримаємо досвід. І наступний мейджор вже виграємо.

Дати шанс показати себе я хочу якомога більшій кількості гравців. Кожен день будуть заміни.

Єдине, що буде постійним, це мова комунікації — українська.

Хочете проявити себе? Хочете просто пограти у веселій компанії? Хочете навчитися новому? Яка б не була у вас мотивація, головне, щоб вона була.

На цьому все. Детальніше про проєкт розкажу завтра (вже сьогодні) на трансляції о 19:00 — twitch.tv/petr1ktv. Запускати стрим планую 4 дні поспіль. Сподіваюсь, електроенергія та інтернет дозволять.

Щоб отримати інвайт на тест в Мрію, заповнюйте форму — https://forms.gle/eF94guz5Fy7BFXxb8

Чекаю на ваші заявки! Також радий буду вашим пропозиціям та ідеям, як зробити цей проєкт кращим, в коментарях до посту.

Читайте також про звільнення з Astralis їх головного тренера та глобальні зміни, які планує команда.

Материалы по теме

Дивіться другий влог Кацапського Інферно з BLAST Premier Fall Final 2022

Олександр Петрик та Діана Федченко опублікували другий влог з Бласту в Копенгагені. У відео глядачі зможуть поринути не тільки у неповторну атмосферу на стадіоні Royal Arena, а і побувати в данському парку атракціонів.

Репортери Кацапського Інферно зробили перший в історії кіберспорту українськомовний влог з великої кіберспортивної події

Олександр Петрик та Діана Федченко зробили перший в історії кіберспорту цілком українськомовний репортаж з великої міжнародної кіберспортивної події. Репортери Кацапського Інферно відвідали BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені.

«Отакий у нас представник в кіберспорті. Дуже шкода» — Олександр Петрик розкритикував підписання NAVI нових росіян у склад з VALORANT

0

Головний український кіберспортивний волонтер, а також ютубер та аналітик Олександр Петрик жорстко розкритикував підписання NAVI нової команди з VALORANT, до складу якої входить два росіянина.

Петрик та Kane обговорили IEM Rio Major в українськомовному подкасті

0

Олександр Петрик та Михайло Благін обговорили IEM Rio Major. Аналітики поговорили про пікеми, прогнози та повернення dev1ce в Astralis.