Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновився світовий рейтинг CS:GO. FaZe Clan не тільки зберегли перше місце, а й відірвалися від NAVI на цілих 215 очок. Проте між NAVI та Liquid, які займають третє місце, прірва ще більша — 347 очок.

У рейтингу потужно злетіли MOUZ, які виграли групу С на EPL 16, також піднялися на п’ять позицій і знову повернулися у десятку Heroic. 

Слід зазначити, що зараз, як ніколи, рейтинг виглядає необ’єктивним. Наприклад Astralis, які ледь пройшли через кваліфікації на RMR і не змогли навіть вийти з групи на EPL, займають 4-ту сходинку. NiP, які так само не вийшли з групи та останнім часом показують дуже невпевнену гру, ала знаходяться в десятці. Те саме можна сказати і про Movistar Riders, які після заміни втратили всі зуби і явно не тягнуть на місце в п’ятірці. 

В рейтингу України на першому місці знаходяться NAVI з двома росіянами у складі. Далі йдуть дійсно українські команди. 

EC Kyiv (#56)
B8 (#71)
NAVU Juneor (#134)
Montecarlo (#207)

Читайте також про жорстку сварку s1mple та Woro2k. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Колишній гравець Astralis закликав взяти в NAVI росіянина, а після хейту пояснив, що вважає це нормальним через позицію NAVI

Через проблеми зі світлом ми не встигаємо висвітлювати всі новини кіберспорту, але не можемо пропустити найважливіші, які напряму впливають на ситуацію в країні.