Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Два українці Woro2k та s1mple не змогли гідно прийняти поразку у фіналі турніру Kinguin Legends 2022 і посварилися.

Молодий снайпер образився на постійні наїзди Сімпла під час гри та жорстко висловився про поведінку зірки NAVI у твіттері. 

«Програли у фіналі Kinguin Legends 2022. Було приємно грати з Edward, bondik, sdy, DemQQ, j3kie. Було нуль задоволення грати з тобою після 1-ої мапи, s1mple. Соромно усвідомлювати, що твій улюблений гравець, нічого не зробив, окрім як плакати та комусь щось розповідати«.

Відповідь Сімпла на стрімі не забарилася:

«Woro2k тупий гравець і він робить багато тупих помилок. У нього нуль комунікації, такі як він гадають, що все вміють, але вони насправді не шарять. Мене п’ять разів вбили через нього. Тому всі його слова для мене порожнеча«. 

Суперечка продовжилася в твіттері. 

s1mple: «Все добре, одного дня ти зрозумієш, що означає командна гра в іграх FPS, і, можливо, почнеш відкривати рот і давати інформацію, щоб іншим гравцям було цікаво грати. Час плине швидко, починай прогресувати«.

Woro2k: «xD, ти думаєш, що якщо хтось зробив помилку або в якійсь ситуації погано комунікував, то це дає тобі право говорити лайно чи жалітися? Скільки разів ти програвав тупі раунди чи моменти у своїй кар’єрі? Це дуже весело чути, я бажаю тобі також почати прогресувати до Мальти«.

s1mple: «Я думаю, що ти дурний гравець, ось що я думаю«.

Woro2k: «Прибери своє Его, бо прийде час, коли я буду знищувати тебе на турнірах, так, може не зараз, але прийде)«.

Раніше ми писали про те, що українці прикро програли в фіналі турніру Kinguin Legends 2022. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.