Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після двох турнірів на вихідних HLTV.org поновили світовий рейтинг з CS:GO. Обійшлося без великих змін, в першій десятці завдяки перемогам уверх піднялися NiP та Heroic. Трійка лідерів не змінилася.

Українські команди дещо змінили свої позиції в порівнянні з попереднім рейтингом, так EC Kyiv впали з 60 на 83 місце і їх обігнали B8, які втримали 78 місце рейтингу. Iron Branch значно скакнули у гору, піднявшись зі 120 сходинки одразу на 80 місце. Навіть Navi Junior вдалося зміцнити свою позицію і піднятися зі 151 на 130 місце у світі.

Читайте також про нові звинувачення від дружини Бумича.

Материалы по теме

CSGO10: СПАДКОЄМЕЦЬ ФРАНШИЗИ COUNTER-STRIKE (2012) — Переклад першого матеріалу з серії від HLTV.org, присвяченої річниці CS:GO

До десятої річниці CS:GO залишилися лічені дні, тому портал HLTV.org вирішив присвятити низку статей цій події та розповісти про основні віхи розвитку найпопулярнішого тактичного шутеру планети.

FaZe очолили світовий рейтинг з CS:GO, NAVI другі, а всі українські команди зміцнили свої позиції

Оновився світовий рейтинг команд з CS:GO від HLTV. Через короткий проміжок завдяки феєричній перемозі на IEM Cologne 2022 команда FaZe повернула собі першу сходинку рейтингу. NAVI спустилися на другу сходинку.

Оновився світовий рейтинг HLTV з CS:GO. NAVI та українські команди змогли зміцнити свої позиції

0

Чергове оновлення світового рейтингу HLTV піднесло NAVI другу сходинку, що стало закономірним результатом перемоги на весняному фіналі BLAST.  Завдяки виходу у фінал турніру аж на п’ять сходинок злетіли Vitality, а G2 піднялися на дві позиції. Українські команди теж майже всі зміцнили свої позиції на світовій сцені.