Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ще одна російська команда поповнить бюджет, щоб РФ і надалі намагалася знищити Україну, а все через відсутність адекватних санкцій щодо росіян в кіберспорті.

Команда Outsiders вихідними виграла ESL CHALLENGER ROTTERDAM, обігравши у фіналі команду ENCE з рахунком 2-0. Таким чином росіяни поповнили свою скарбничку на 50 000 доларів США. 

На груповій стадії Аутсайдери програли ENCE і мали шанси взагалі не вийти з групи, де їм склали конкуренцію Fluxo, проте в Play-off вони обіграли MOUZ, а потім і ENCE і підняли над головою другий трофей  ESL CHALLENGER у цьому році. 

Результати турніру та розподіл призових місць:

1. Outsiders — $50,000 & ESL Pro League Season 17 Conference spot
2.  ENCE — $20,000
3-4.  Eternal Fire — $10,000
3-4.  MOUZ — $10,000
5-6.  Fluxo — $3,000
5-6.  Movistar Riders — $3,000
7-8.  Nixuh — $2,000
7-8.  TeamOne — $2,000

Читайте також про 20 найуспішніших гравців у CS:GO.

Материалы по теме

Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.

V1lat злив відсоток, який клуб Outsiders забирає собі від стікерів у CS:GO

Віталій V1lat Волочай у власному телеграмі натякнув на те, що знає, який відсоток від стікерів гравці Outsiders віддадуть клубу.

Outsiders зіграють на BLAST попри заборону на участь у Бластах для російських команд, яку було введено після початку вторгнення в Україну

Попри заборону BLAST на участь російських команд, яку ТО оголосив після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Outsiders візьмуть участь у фінальному турнірі року.

Outsiders легко перемогли Heroic та стали Чемпіонами IEM Rio Major

Outsiders мали б бути забаненими в кіберспорті, проте через толерування росіян багатьма українцями та українськими організаціями ми маємо те, що маємо.