Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Попри заборону BLAST на участь російських команд, яку ТО оголосив після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Outsiders візьмуть участь у фінальному турнірі року.

Це стало можливим завдяки тому, що BLAST надає слот у свій фінал команді, що перемогла на Мейджорі. Протягом усього турніру ніхто не розраховував на те, що російський колектив зможе стати чемпіоном Ріо, проте це сталося. 

Судячи з усього, данський турнірний оператор вирішив не змінювати свої правила безпосередньої після несподіваної перемоги команди скунсів, тому Outsiders мають взяти участь у престижному турнірі, що завершить змагальний сезон 2022 року. 

Турнір BLAST Premier World Final 2022 відбудеться в Абу Дабі з 14 по 18 грудня. 8 команд розіграють кубок та призовий фонд у розмірі одного мільйону доларів США. 

На цей час відомі чотири фіналісти турніру — це Outsiders, NAVI, Vitality та FaZe. Ще чотири команди визначаться на фінальному відбірковому турнірі та за рейтингом Бласта. 

Читайте також: Авторка Кацапського Інферно Діана Федченко у статті розмірковує, щому саме NAVI винні у толеруванні росіян в кіберспорті

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

Передостанній BLAST та остання можливість поїхати в Абу-Дабі

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.