Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик випустив відеоінтерв’ю з Woro2k, в якому відомий гравець розповідає подробиці конфлікту з s1mple і пояснює, чому Олександр Костилєв був не правий, коли критикував певні дії у тімспік.

Woro2k та Петрик розбирають конкретні моменти, в яких горів s1mple і Воро розповідає, чому тут помилявся не він, а саме найкращий гравець світу. 

На думку Woro2k, всі вважають Олександра Костилєва богом гри, тому навіть не ставлять під сумнів його думку, хоча насправді й зірковий гравець може помилятися.

Також Петрик з гостем обговорили поїздку Воро на RMR. 

 

Читайте також про детальний розбір групи D на EPL 16. 

Материалы по теме

Good Game Gentlemen випустили другу частину відео про s1mple — це якісний та цікавий українськомовний контент

Чудовий українськомовний канал Good Game Gentlemen випустив другу частину відео с феноменальними моментами у виконанні Олександра s1mple Костилєва. Перший ролик зібрав майже 100 тисяч переглядів не дивлячись на українську мову озвучки, тож ми в котре переконалися, що український ютуб має світле майбутнє.

Олександр Петрик протестував комп’ютерний клуб найлегендарнішої мережі клубів у світі

Олександр Петрик зробив репортаж з філіалу легендарного клубу Inferno Online у швецькому місті Мальме, де продемонстрував атмосферу сучасного клубу, протестував комп’ютери і навіть знайшов на барі цукерки Рошен.

Огляд комп’ютерного клубу Astralis та фінал BLAST — заключний влог Петрика з Копенгагену

На каналі Кацапського Інферно вийшло заключне відео з подорожі Олександра Петрика та Діани Федченко на BLAST у Копенгаген.

Дивіться другий влог Кацапського Інферно з BLAST Premier Fall Final 2022

Олександр Петрик та Діана Федченко опублікували другий влог з Бласту в Копенгагені. У відео глядачі зможуть поринути не тільки у неповторну атмосферу на стадіоні Royal Arena, а і побувати в данському парку атракціонів.