Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стала відома студія, яка буде транслювати PGL Arlington Major 2022 російською мовою. Офіційно Fissure — абсолютно нова студія, яка буде транслювати Мейджор за підтримки букмекера BetBoom.

Трансляції будуть робити у Twitch та VK. 

«Всіх нас поєднує любов до кіберспорту. Професійні гравці мріють підняти Аегіс.

Глядачі чекають на перемоги своїх улюблених команд. Ми – нова організація Fissure – робимо свій внесок у розвиток кіберспортивної сцени регіону, організуючи трансляцію мажору російською мовою.

Попереду на нас чекає одинадцять днів змагальної доти серед найсильніших команд світу.

У СНД сильні традиції коментування та висвітлення. І ми їм віддані», – розповів Андрій Міхєєв, співвласник Fissure.

Раніше повідомлялося, що якась невідома студія за завищеною ціною викупила права на трансляцію мейджору російською мовою, перебивши пропозицію Мейнкасту. Хедлайнром  ESForce Марком Овербухом озвучувалася сума у розмірі 280 тисяч доларів США, причому мова йшла про те, що покупець з Казахстану є лише посередником.

Хедлайнер Мейнкас Віталій Волочай не називав суму угоди, проте зазначив, що вона неадекватна та в кілька разів перевищує ринкову. 

У кулуарах обговорювалося, що справжній покупець — це російська студія UCC, яка купує права через казахстанську прокладку. Співробітник Esports Charts Артем Одінцов повідомив, що UCC зареєструвала в Казахстані ООО Fissure і купила права через неї. 


Коментар Gameinside: Професійну студію неможливо збудувати та налагодити за короткий термін, більше того будь-яку нову студію слід тестувати на менших проектах перед стартом великих.

Взагалі побудова студії — це мільйони доларів інвестицій та місяці роботи, яка не може залишитися непоміченою, тому несподівана поява нового проекту за три дні до Мейджору ставить багато запитань. 

За всіма ознаками студія Fissure виглядає як спроба росіян обійти західні санкції та повернути російськомовні трансляції найбільших подій в кіберспорті під власний контроль, який було втрачено ще до війни через активну експансію Maincast та WePlay на російськомовні ринки. 

Зрозуміло, що підсанкційний RuHUB немає жодних шансів отримати права на трансляції. Альтернативна російська студія UCC також навряд чи може претендувати на права через своє російське походження і санкції США щодо Росії. Саме тому, скоріше за все, росіяни намагаються працювати через прокладку в Казахстані, вигадавши нову організацію Fissure.

Більше того нам не віриться, що за всім стоїть маленька студія UCC, яка багато років як транслює лише ТІР-3 турніри. Скоріше за все UCC також є лише прокладкою, яка використовується тільки тому, що RuHUB немає жодного шансу на підписання будь-яких контрактів навіть через прокладки, бо їх буде розірвано, якщо з’являться бодай найменші підозри. 

Материалы по теме

Російська студія UCC вкотре спалилася, що FISSURE є її частиною, створеною для обходу санкцій

Російська студія UCC, яка раніше стверджувала, що не має жодного відношення до казахстанської студії FISSURE, яка викупила права на трансляцію останнього Мейджора та The International російською мовою, в черговий раз спалилася.

Студія FISSURE (прокладка російської студії UCC) повідомила, що буде транслювати The International та відбіркові до нього російською мовою

0

Як і повідомляв раніше v1lat офіційним транслятором відкритих відбіркових, турнірів останнього шансу та групової стадії The International 11 стала казахстанська студія FISSURE, яка є прокладкою російської студії UCC.

Українськомовні трансляції стають дедалі популярнішими, на PGL Arlington Major 2022 було встановлено новий рекорд

За даними аналітичного порталу EsportsCharts популярність українськомовних трансляцій поступово зростає. Так PGL Arlington Major 2022, що закінчився у минулі вихідні, побив рекорд за кількістю годин перегляду Українськомовного контенту.

Sh4dowehhh розповів про феноменальну суму, яку заплатили за права на російськомовну трансляцію Arlington Major

Євген Sh4dowehhh Алексєєв на своєму стрімі повідомив про те, скільки насправді коштували права на російськомовну трансляцію PGL Arlington Major.