Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На другий день Play-off The International PGL вжили заходів після скарг на погану ізоляцію гарнітур від гравців. Після першого дня деякі з зірок турніру пожалілися на те, що гарнітури, які використовує підрядник Valve недостатньо надійно ізолюють вуха і їм чутно коментаторів турніру.

PGL проінструктували коментаторів і тепер вони мінімізують важливу інформацію в реальному часі, що, звісно негативно впливає на якість трансляції. 

Цього року на The International не використовуються звукоізоляційні кабінки. Замість цього PGL використовує двосторонню сцену, що обертається і дозволяє розмістити одразу чотири команди. Така технологія мінімізує перерви між матчами, бо дозволяє готуватися наступній парі команд, поки попередня ще грає.

Безперечно корисна інновація PGL не сподобалася деяким учасникам не тільки через погану звукоізоляцію, а і через гігієну. Один з гравців відмітив, що у навушниках після попередників залишилася сірка з вух. 

Читайте також про те, як український коментатор закликав допомагати Україні на російськомовній трансляції The International 11. 

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.