Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Четвертий ігровий день Play-off The International 11 став найкращим на турнірі. Глядачі нарешті отримали Доту топового рівня, а заключний матч ігрового дня став справжньою прикрасою.

День розпочався з закономірної перемоги PSG.LGD над beastcoast, хоча останні і змогли трохи потріпати нерви китайцям. 

Вже у другому матчі Team Liquid дуже впевнено перемогли OG з рахунком 2-0. 

Дуже потужним став третій матч дня, де Team Aster нарешті вийшли із-за спин великого брата і перемогли фаворитів PSG.LGD. Китайська команда точно буде у ТОР-4 Інта, але це не та команда, про яку всі думали. 

Абсолютно неймовірною став четвертий матч дня, в якому цікавого і захоплюючого було більше, ніж у всіх попередніх матчах TI разом узятих. Якщо ви не бачили цей історичний матч, то обов’язково знайдіть його запис і передивіться. 

Після такого шедевру The International 11 іде на перерву на п’ять днів, після чого повернеться 29 жовтня. У суботу команди зіграють фінал вінерів і півфінал лузерів, а в неділю відбудуться два вирішальні матчі і ми дізнаємося переможця The International 2022. 

Сітка турніру виглядає наступним чином:

Команди, що залишилися на турнірі:

Також, після двох днів перфомансу, Чемпіон TI1 Олександр Дашкевич зник з позиції ведучого вечірнього шоу російськомовної трансляції The International. Його місце зайняв російський ведучий, а гостями були двоє гравців російської команди BetBoom. 

Сподіваємося зникнення Хвоста — це наслідок його небажання спілкуватися з росіянами, а не результат звільнення від Valve. 

UPD: Дашкевич повідомив, що він просто взяв вихідний і у суботу повернеться в студію.

Читайте також: LoL та Dota 2 б’ють антирекорди по переглядам групової стадії Чемпіонатів Світу. Досліджуємо, хто втратив більше

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.