Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Цілком прогнозовано після провалу на відбіркових до Мейджора український клуб IKLA мав зробити якісь зміни, але досить неочікуваною стала новина про те, що клуб звільняє одразу двох гравців і головного тренера. У офіційному зверненні клуб подякував гравцям і окреслив найближчі плани на майбутнє.

Це було дике полювання, але настав час рухатися далі.

Після тривалого обговорення, ми прийшли до висновку, що це найкращий момент для змін у команді. Сьогодні наші шляхи з SENSEi, J3kie та Psycho розходяться. Ми хотіли б подякувати хижакам за їхній внесок у розвиток та побажати успіхів у майбутніх командах.

Кіберсамураї створили багато незабутніх моментів, гайлатів, камбеків та вирішальних перемог. Це був неймовірний шлях, на якому ми завжди підтримували одне одного і робили все можливе, щоб досягти цілей 

Коментар від ватажка нашої дикої зграї, CEO IKLA Максима Беднарського:

«Під час співпраці в минулому складі, на жаль не вдалося досягти поставлених перед командою цілей. Тому, було прийнято рішення щодо розірвання контрактів за згодою сторін.

Щодо складу на найближчий час: Рома Wolf Михайленко стає ВО головного тренера основної команди. Наставника для академії почнемо шукати вже завтра. Роман почне тестувати гравців для нового складу найближчими днями, наразі ми шукаємо варіанти підсилення та розглядаємо усі можливі варіанти в Україні. У нас є byr9, s4ltovsk1yy, kvem та ми надамо шанс uQlutzavr повернутися до команди.

Ми ставимо на меті зібрати українську команду, яка зможе пробитися на наступний Мейджор. Зараз ми відмовимось від виступів в ESEA Advanced, дограємо Elisa з тестовим складом і почнемо працювати з гравцями, які пройдуть тестовий період. Прошу фанатів підтримати команду у непрості часи. Навіть після найтемнішої ночі настає світанок».

Читайте також: Переклад та аналіз ключових тез з інтерв’ю CEO NAVI Євгена Золотарьова для портала Dexerto

Материалы по теме

В Україні з’явилася нова команда з CS:GO Taipan. Вона прове турнір 1х1 з призовим фондом 35000 гривень

0

В Україні з’явилася молода організація з CS:GO. Команда буде називатися Taipan (рід надзвичайно отруйних змій з родини аспідових) і до неї увійшли досить відомі на українській сцені гравці. На честь запуску команда організує турнір 1х1 з призовим фондом в 35 000 гривень, участь в якому запрошує взяти всіх бажаючих. Для цього необхідно підписатися на команду

IKLA підписали молодого українського гравця і повністю укомплектували склад

0

Клуб IKLA повідомив про підписання дворічного контракту з Артемом Kensizor Капраном. 17 річний українець перейшов до ікластих з команди Iron Branch.

Український гравець відомого клубу несподівано пройшов на закриті кваліфікації на Asia-Pacific RMR

0

Український гравець Павло uQlutzavr Білов, який технічно знаходиться на лаві запасних в клубі IKLA, несподівано пройшов на закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major в регіоні Середнього Сходу.