Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Цілком прогнозовано після провалу на відбіркових до Мейджора український клуб IKLA мав зробити якісь зміни, але досить неочікуваною стала новина про те, що клуб звільняє одразу двох гравців і головного тренера. У офіційному зверненні клуб подякував гравцям і окреслив найближчі плани на майбутнє.

Це було дике полювання, але настав час рухатися далі.

Після тривалого обговорення, ми прийшли до висновку, що це найкращий момент для змін у команді. Сьогодні наші шляхи з SENSEi, J3kie та Psycho розходяться. Ми хотіли б подякувати хижакам за їхній внесок у розвиток та побажати успіхів у майбутніх командах.

Кіберсамураї створили багато незабутніх моментів, гайлатів, камбеків та вирішальних перемог. Це був неймовірний шлях, на якому ми завжди підтримували одне одного і робили все можливе, щоб досягти цілей 

Коментар від ватажка нашої дикої зграї, CEO IKLA Максима Беднарського:

“Під час співпраці в минулому складі, на жаль не вдалося досягти поставлених перед командою цілей. Тому, було прийнято рішення щодо розірвання контрактів за згодою сторін.

Щодо складу на найближчий час: Рома Wolf Михайленко стає ВО головного тренера основної команди. Наставника для академії почнемо шукати вже завтра. Роман почне тестувати гравців для нового складу найближчими днями, наразі ми шукаємо варіанти підсилення та розглядаємо усі можливі варіанти в Україні. У нас є byr9, s4ltovsk1yy, kvem та ми надамо шанс uQlutzavr повернутися до команди.

Ми ставимо на меті зібрати українську команду, яка зможе пробитися на наступний Мейджор. Зараз ми відмовимось від виступів в ESEA Advanced, дограємо Elisa з тестовим складом і почнемо працювати з гравцями, які пройдуть тестовий період. Прошу фанатів підтримати команду у непрості часи. Навіть після найтемнішої ночі настає світанок”.

Читайте також: Переклад та аналіз ключових тез з інтерв’ю CEO NAVI Євгена Золотарьова для портала Dexerto

Материалы по теме

Колишній тренер IKLA шукає інвесторів або роботу в Європі чи Америці

0

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.

Стали відомі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024

Стали відомі всі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024. Команди, розділені на дві групи по 16 колективів відіграли за швейцарською системою і половина з них пройшла на європейський RMR, а половина залишилася з Мейджором лише у мріях.