Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games повідомили про початок альфа-тестування нового режиму PREMIERE у VALORANT. Фактично новим режимом Riot хочуть інтегрувати у саму гру турнірну платформу схожу на FaceIT або ESEA у CS:GO і запропонувати гравцям функціонал, який дозволить їм змагатися на турнірах та лігах прямо з гри.

Ще на початку року Riot повідомляли, що планують створити режим, який зітре звичні кордони в кіберспорті. PREMIERE має прокласти простий і зрозумілий шлях для будь-кого від самого низу до професійних турнірів, де розігруються мільйони доларів.

Ріот кажуть, що поки до тестування готово лише близько 60% запланованого функціонала і там точно будуть можливість створити команду, турнірні сітки, можливість пікати та банити карти, можливість створювати та кастомізувати логотип команди та багато іншого, що ще не показали. 

Змагання буде поділено на регулярні сезони, а команди поділять на дивізіони в залежності від рівня. Кожен сезон триматиме кілька тижнів і матите розклад з регулярними іграми. Найкращі команди будуть проходити у фінал і змагатися за титул чемпіонів. 

Скріншоти нового турнірного режиму:

Розклад запланованих матчів, які видно прямо з гри.

Турнірна сітка 

Пік та бан карт та вибір сторони

Кастомізація логотипа команди

Читайте також про ТОР-50 кіберспортсменів України. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.