Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відома порноакторка Єва Елфі, яка неодноразово казала, що цікавиться кіберспортом, прибула на The International 11 і планує робити контент з учасниками турніру.

Звісно зірка фільмів для дорослих не буде знімати пікантних фільмів, вона планує знімати веселий контент, де буде задавати гравцям питання на тему сексу. 

У Єви Елфі є інстаграм, який нараховує понад 3 мільйони підписників, а також свій навчальний канал на ютуб, де вона періодично викладає відео на тему сексу та стосунків.

Я роблю вологу з самого заходу, плюс я підібрала питання, пов’язані з сексом і Дотою, змішала їх, і ставлю хлопцям. Так мило, вони ніяковіють. Наприклад, який найгарячіший персонаж із Доти, чи були в тебе фантазії з цього приводу, Дота чи секс. Ось таке. Вони мають обрати. Це забавно. Вже багато хто запитував: у хлопців з Тундри, Роми з Secret, OG повинні підійти, вони поки що зараз зайняті, Spirit теж зайняті. І пару аналітиків: Xвоста та одного хлопця-шведа. І ще питала DuBu: він тут сидів, я до нього підійшла», – сказала Єва Ельфі.

Читайте також про те, скільки українці задонатили на The International 11. 

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.