Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Призовий фонд The International 11 нарешті перевалив за 10 мільйонів доларів США. Через хейт ком’юніті, яке не найкращим чином сприйняло Battle Pass, останнім часом збільшення призового TI значно сповільнилося.

Нагадаємо, що призовий фонд Чемпіонату Світу з Dota 2 формується саме завдяки купівлі гравцями та вболівальниками Battle Pass, 25% від виторгу з якого спрямовується у призовий фонд головного турніру року. 

На 10 вересня призовий фонд The International 11 складає $10 377 348, що значно менше ніж у 2019 році ($11 872 036) та у 2021 році ($12 529 702). 

Окрім того цього року термін збору грошей з Battle Pass буде значно коротший ніж у попередні роки через його пізній вихід, тому слід очікувати значно меншого призового фонду на TI 11 у порівнянні з 2022 і 2019 роками. 

Раніше ми аналізували, яким буде призовий фонд The International 11, детальніше про це читайте тут, але скоріше за все навіть наші прогнози виявилися надто оптимістичними. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.