Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Видання Forbes опублікувало список Forbes Україна 30 до 30. Цей список включає в себе видатних українських діячів віком до 30 років. Свого часу до нього було включено засновника NAVI Олександра Кохановського.

У цьогорічний список увійшли 8 військових, четверо з яких перебувають у російському полоні, в тому числі Сергій Волинський (Волина), Катерина Поліщук (Пташка) та Дмитро Козацький (Орест). Також серед тридцятки є і людина з кіберспорту. У список потрапив Генеральний продюсер кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports Максим Білоногов. 

Подивитися весь список можна за цим посиланням.

Читайте також про неймовірне досягнення кіберспортсмена – він став Чемпіоном Світу у 35 років. 

Материалы по теме

На Forbes з’явилася цікава стаття про Monte, з якої можна дізнатися за скільки купили і продали Boros, витрати команди та багато іншого

Український Forbes зробив великий матеріал про феномен CS:GO – команду Monte, яка з’явилася під час війни і змогла з першої спроби увірватися до десятки найсильніших команд світу.

Засновник і гравець Monte увійшли до списку «30 до 30: Творці майбутнього» видання Forbes UA

Засновник клубу Monte Дмитро Вовк та гравець команди Віктор sdy Оруджев увійшли до рейтингу українського видання Forbes «30 до 30: Творці майбутнього».

WePlay Esports змінює назву та переорієнтовується на нові види діяльності

WePlay Esports оголосили про ребрендинг та зміни в напрямку розвитку компанії. Відтепер найбільш креативний ТО буде називатися WePlay Studios і не буде мати чіткої прив’язки до кіберспорту.

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.