Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Видання Forbes опублікувало список Forbes Україна 30 до 30. Цей список включає в себе видатних українських діячів віком до 30 років. Свого часу до нього було включено засновника NAVI Олександра Кохановського.

У цьогорічний список увійшли 8 військових, четверо з яких перебувають у російському полоні, в тому числі Сергій Волинський (Волина), Катерина Поліщук (Пташка) та Дмитро Козацький (Орест). Також серед тридцятки є і людина з кіберспорту. У список потрапив Генеральний продюсер кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports Максим Білоногов. 

Подивитися весь список можна за цим посиланням.

Читайте також про неймовірне досягнення кіберспортсмена — він став Чемпіоном Світу у 35 років. 

Материалы по теме

FAZECLAN LO$E$ — Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Forbes опублікували велику статтю з назвою FAZECLAN LO$E$. В статті йдеться про те, що справи в компанії, яка у 2022 році з тріумфом вийшла на біржу і вартість якої оцінювалася у мільярд доларів США йдуть дуже погано.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і

Гра на виживання. WePlay буде транслювати Чемпіонат Світу з футболу у рамках угоди зі стрімінгом MEGOGO

Українська кіберспортивна студія WePlay підлаштовується під воєнні реалії. Кіберспорт в Україні вочевидь знаходиться у напівмертвому стані тож студія шукає нові шляхи розвитку та виживання, крокуючи у напрямку звичайного спорту.

WePlay Esports адаптуються до війни. Компанія призупиняє роботу своєї турнірної платформи

Українська студія трансляцій і турнірний оператор WePlay Esports повідомив про призупинення діяльності своєї турнірної платформи WePlay Compet.