Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Riot Games купила Wargaming Sydney — австралійський підрозділ компанії Wargaming широко відомої своїми хітами Світ Танків та Світ Кораблів.

Нова студія має прискорити розробку мережевих ігор.

Wargaming Sydney було засновано у 2002 році під назвою BigWorld, у 2012 році її купила Wargaming. Після покупки Ріотами студія змінить назву на Riot Sydney і буде займатися підтримкою ігор Valorant та League of Legends. Фінансові умови угоди не розголошуються. 

Розробники студії перейдуть у Riot Sydney, а відділ видавництва залишиться у Wargaming.

Ми дуже раді, що сім’я Riot поповниться новими талановитими розробниками, — коментує Марк Меррілл, співзасновник і голова ігрового напряму компанії. — Наші співробітники, яким вже доводилося працювати разом із колегами з Сіднея, високо цінують технології Wargaming і дуже поважають їх творців. (Нареш Хірані, голова студій розробки в Riot Sydney) та працівники студії в першу чергу піклуються про гравців, як і ми, і нам не терпиться перейти до повноцінної співпраці з ними.

Читайте також про новинки від Razer, представлені на Razer Con.

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.