Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Хоча про VALORANT на консолях немає жодної достовірної інформації, раніше Riot заявляли про свої плани розширювати свої продукти на ринок консолей.  Судячи з анонсу вакансії, цей процес іде повним ходом і тактичний командний шутер, в який вже зараз грає більше мільйона користувачів на місяць, точно розширить свій ареал за межи персональних комп’ютерів. 

Читайте також: Fortnite Champion Series 2022 Invitational — кіберспорт Fortnite подає надію після дворічної коми

Материалы по теме

Турецький клуб підтвердив загибель своєї гравчині після землетрусу в країні

0

Турецька жіноча команда з VALORANT підтвердила загибель своєї гравчині. Клуб опублікував пості зі співчуттями родині і всім шанувальникам.

Професійна гравчиня у VALORANT потрапила під завали після землетрусу в Туреччині

Кілька членів турецької спільноти VALORANT благають владу про допомогу, оскільки професійна гравчиня опинилася під завалами після землетрусу магнітудою 7,8 балів, який вразив Туреччину та Сирію.

Riot Games запроваджують ігрові капсули, половину доходів від яких отримають команди-партнери

0

Riot Games  до свого великого турніру з VALORANT в Бразилії введуть в гру лімітовані капсули VCT LOCK//IN Capsule, присвячені 30 клубам-партнерам, що будуть грати у франшизних лігах екосистеми тактичного командного шутера Riot.

14-річний вундеркінд став номером один у світовому рейтингу VALORANT, а найвище звання отримав ще у 11 років

14-річний вундеркінд VALORANT став найкращим гравцем світу. З кожним роком топові гравці стають все молодшими, бо на відміну від часів зародження кіберспорту, сучасні кіберспортсмени починають тренування ледь не з пелюшок і ще до повноліття отримують багаж з багатьох років практики.