Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.

В останні роки штат Riot збільшився більше ніж удвічі, з’явилося чимало нових проектів, переважно по всесвіту League of Legend і от тепер в компанії з’ясували, що не розрахували сили. 

В результаті Riot скоротять 530 співробітників (11% від загальної кількості), які були задіяні в другорядних проектах. 

В компанії планують зосередитися на ключових напрямках, якими є League of Legends, VALORANT, Teamfight Tactics і Wild Rift, на яку планують зробити особливий упор (мабуть, враховуючи фантастичну популярність її прямого конкурента MLBB). 

Також Riot наголосили на тому, що не забудуть про кіберспорт, а навпаки приділятимуть йому ще більше уваги, бо він є ключовим у розвитку їх ігор. Закинутими не стануть і анімаційний серіал Arcane, а також Projekt L. 

Головного удару від скорочення робітників зазнає карточна гра Legends of Runeterra. В Riot зізнаються, що витрати на її підтримку і розробку значно перевищують заробітки і гра не виправдала очікувань, тому, хоч її поки і не закриють, але значно скоротять команду розробників і зосередяться на основних режимах гри. 

Материалы по теме

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

Riot роблять революцію в кіберспорті LoL, змінюючи модель за прикладом моделі VCT (VALORANT)

Президент відділу кіберспорту Riot Джон Нідхем розповів, що компанія планує суттєво переробити основи кіберспорту League of Legends, використавши досвід VALORANT.

На Riot подали до суду через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX

На Riot подали до суду колективний позив через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX. У позові, поданому до федерального суду Каліфорнії, стверджується, що Riot Games і її League of Legends Championship Series (LCS) причетні до сприяння шахрайству через партнерство з нині збанкрутілою та неіснуючою біржею криптовалют FTX.

Стала відома кінцева назва файтингу від Riot і з’явився новий трейлер гри

0

Riot нарешті визначилися з назвою свого файтинга і показали новий трейлер гри. Проект, який називався технічною назвою Project L отримав назву 2XKO.