Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Англомовні ЗМІ повідомляють, що Riot Games внесли колишнього голову G2 Карлоса ocelote Родрігеса у чорний список і не тільки змусили залишити пост директора G2 Esports, а і продати всі акції популярного клубу.

Якщо це правда, то Riot закрити для Карлоса будь-які шляхи повернення у кіберспорт, за виключенням тих, які ніколи не будуть перетинатися з компанією Riot. 

Нагадаємо, що раніше навколо харизматичного CEO G2 виник скандал через його дружбу з женоненависником Ендрю Тейтом. Через це Карлоса спочатку відправили у відпустку, а потім звільнили з клубу.

Riot Games відомі своїм жорстким підходом до проявів расизму, нетерпимості, харасменту тощо. Історія знає чимало випадків, коли через неадекватну поведінку Riot штрафували та навіть довічно дискваліфікували зірок сцени не звертаючи увагу на їх популярність. Одного разу розробник ігор навіть оштрафував CEO команди TSM на 75 000 доларів, проте ситуація з ocelote, мабуть, стала найбільш резонансною. 

Через поведінку Карлоса G2 не отримали дуже важливий слот у франшизній лізі VALORANT і, скоріше за все, Карлос пішов під загрозою, що клуб позбавлять також слота в аналогічній лізі по League of Legends.  

На прикладі ексголови G2 ми вкотре побачили, хто має справжню силу в сучасному кіберспорті. Під тиском провідного розробника ігор з власного проекту йде людина, яка витратила своє життя на його створення.

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.