Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games оголосили нову інформацію щодо своєї турнірної системи, яка стартує з 2023 року і замінить відкриту систему, яка є зараз у VALORANT.

На старті нової системи Riot проведуть найбільший в історії VALORANT турнір у Бразилії. На ньому будуть грати 30 команд-партнерів франшизної ліги (по 10 з кожного регіону), які ще не оголосили.

З цього турніру розвиток тактичного шутеру від Riot Games почнеться у площині закритої франшизної ліги, куди потрапити через відбори буде можна, проте зробити це буде дуже складно.

Водночас команди, які оберуть для гри в лізі, будуть захищені партнерством з Riot і не зможуть вилетіти геть, тобто система буде нагадувати професійні ліги на кшталт NBA та NHL. 

Команда-переможець турніру-відкриття отримає додаткове місце для участі в міжнародній лізі свого регіону на турнірі Masters пізніше цього року. Цей стартовий турнір не відбуватиметься щороку; Він стане особливою одноразовою подією для першого року формату VCT. Цього року він замінить перший спліт у міжнародній лізі, який проводитиметься з 2024 року.

Судячи з обіцянок, на команди чекає величезний призовий фонд, ігри на стадіоні і ще багато чого, що дозволить ще більше розкрутити кіберспорт у VALORANT і спробувати перевершити найбільші події з CS:GO. 

Надалі Riot обіцяють повідомити нам наступні речі:

  • Оголосити список команд-партнерів Riot;
  • Розказати про формат регіональних ліг та турнірів для претендентів;
  • Розказати, скільки триватиме безкоштовний період перебування у франшизній лізі;
  • Оголосити дати кваліфікації для претендентів.

Також Riot презентували кіберспорт у VALORANT шикарним анімаційним роликом. 

 

Більше про систему турнірів претендентів ви можете дізнатися у цьому матеріалі. 

 

 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.