Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

2023 рік має стати роком великої експансії від Riot Games. Провідний розробник кіберспортивних хітів за останні роки захопив більшу частину сцени MOBA, значно випереджаючи головного конкурента Valve у битві LoL проти Dota 2.

Жанр командних FPS став другим фронтом, набагато складнішим, де Riot намагається отримати перевагу над Valve і 2023 рік може стати вирішальним. 

Напередодні запуску великих франшизних ліг у трьох регіонах світу, Riot оголосили розклад регулярних трансляцій, які будуть проходити майже щодня і це лише професійні ігри між 30 командами-партнерами, не враховуючи регіональні ліги та ліги претендентів. 

Вихідним буде тільки вівторок, в усі інші дні під час сезонів фани зможуть насолоджуватися VALORANT найвищої проби. 

  • Матчі VCT EMEA заплановані на середу, четвер і п’ятницю, початок об 11 ранку за київським часом.
  • Матчі VCT Pacific заплановано на суботу, неділю та понеділок, початок о 3 ранку за київським часом.
  • Матчі VCT Americas заплановані на суботу, неділю та понеділок, початок о 14:00 за київським часом.

Таким чином матчі регіонів не будуть перетинатися і справжні фанати зможуть спостерігати за всіма лігами. 

Окрім цього розклад буде враховувати матчі з LoL, які в одному і тому самому регіоні будуть проходити в різні з валорантом дні. 

Регулярні сезони професійних ліг стартуватимуть навесні, а до того Riot проведе величезний відкриваючий турнір LOCK//IN в Сан-Паулу, де зустрінуться всі 30 команд-партнерів у боротьбі за великий призовий фонд, який все ще не анонсовано. Riot обіцяють, що турнір стане найбільшим в історії VALORANT. 

Читайте також: Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

З’явилася перша інформація про місця проведення VCT 2023: Masters Tokyo, турнір проходитиме на двох стадіонах

0

З’явилася інформація щодо турніру Masters з VALORANT який стане другою міжнародною подією VALORANT Champions Tour 2023. Дванадцять найкращих у світі команд VALORANT зустрінуться в Токіо, щоб помірятися силами і набрати бали для кваліфікації на Чемпіонат Світу.

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.