Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games подали до суду на криптовалютну біржу FTX. Розробник LoL та VALORANT каже про зіпсовану репутацію через банкрутство біржі та вимагає розірвання семирічної угоди про співпрацю, яку було підписано лише рік тому і великі відшкодування.

«У FTX просто немає способу вилікувати репутаційну шкоду, яка вона завдала Riot в результаті  того репутаційного фіаскою, що передувало заяві про банкрутство FTX», — йдеться в судових документах Riot. «FTX не може повернути годинник назад і відновити шкоду, завдану Riot після її краху».

Нагадаємо, що минулого літа Riot уклали велику семирічну угоду з FTX, які стали офіційним криптовалютним партнером ліги LCS — найприбутковішої ліги Північної Америки.

З позову стає зрозумілим сума угоди, та сума позову, яку хоче відшкодувати Riot. 

Згідно з позовом, FTX виплатила Riot половину суми, яку мала виплатити у 2022 році. Загалом цього року FTX мала виплатити Riot 12,5 мільйонів доларів США. Наступного року FTX мала заплатити Riot ще більшу суму, перший платіж має бути сплачений 3 січня 2023. Загальна сума семирічної угоди складала 96 мільйонів доларів США.

Читайте також: Колаборантів серед українських дотерів потрібно знати в обличчя. Українці, що грають в російському турнірі від пропутінського ESForce

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.

Алішер Усманов «продав» компанії EPICENTR та ESFORCE AGENCY за ціною люксової автівки

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.