Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games подали до суду на криптовалютну біржу FTX. Розробник LoL та VALORANT каже про зіпсовану репутацію через банкрутство біржі та вимагає розірвання семирічної угоди про співпрацю, яку було підписано лише рік тому і великі відшкодування.

«У FTX просто немає способу вилікувати репутаційну шкоду, яка вона завдала Riot в результаті  того репутаційного фіаскою, що передувало заяві про банкрутство FTX», — йдеться в судових документах Riot. «FTX не може повернути годинник назад і відновити шкоду, завдану Riot після її краху».

Нагадаємо, що минулого літа Riot уклали велику семирічну угоду з FTX, які стали офіційним криптовалютним партнером ліги LCS – найприбутковішої ліги Північної Америки.

З позову стає зрозумілим сума угоди, та сума позову, яку хоче відшкодувати Riot. 

Згідно з позовом, FTX виплатила Riot половину суми, яку мала виплатити у 2022 році. Загалом цього року FTX мала виплатити Riot 12,5 мільйонів доларів США. Наступного року FTX мала заплатити Riot ще більшу суму, перший платіж має бути сплачений 3 січня 2023. Загальна сума семирічної угоди складала 96 мільйонів доларів США.

Читайте також: Колаборантів серед українських дотерів потрібно знати в обличчя. Українці, що грають в російському турнірі від пропутінського ESForce

Материалы по теме

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.