Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська студія UCC, яка раніше стверджувала, що не має жодного відношення до казахстанської студії FISSURE, яка викупила права на трансляцію останнього Мейджора та The International російською мовою, в черговий раз спалилася.

Студія UCC виклала на фірмовому бланку документ щодо пошуку помічника керівника студії FISSURE. Сподіваємося, конкуруючі компанії з України не пропустять цей очевидний доказ зв’язків між FISSURE та UCC та передадуть його західним партнерам. 

Раніше ми писали про те, що російська студія UCC створила фейкову студію FISSURE з дислокацією в Казахстані для того, щоб обходити антиросійські санкції, введені через війну Росії в Україні.

Материалы по теме

Що не так з Valve? Kyle повідомив про те, що розробник Dota 2 віддав права на DPC російському букмекеру BetBoom

Англомовний коментатор та аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен написав у своєму твіттері, що за його даними Valve віддала права на організацію та трансляцію однієї з ліг DPC наступного року російському букмекеру BetBoom.

Студія FISSURE (прокладка російської студії UCC) повідомила, що буде транслювати The International та відбіркові до нього російською мовою

0

Як і повідомляв раніше v1lat офіційним транслятором відкритих відбіркових, турнірів останнього шансу та групової стадії The International 11 стала казахстанська студія FISSURE, яка є прокладкою російської студії UCC.

Віталій Волочай розповів про те, скільки коштували права на трансляцію TI, та як вони дісталися WePlay та російській студії

Співзасновник студії Maincast Віталій V1lat Волочай розповів, як так вийшло, що транслювати The International будуть WePlay, а не його студія. Також відомий коментатор підтвердив чутки, що права на російськомовну трансляцію продали букмекеру BetBoom і транслювати найголовніший турнір буде казахстанська прокладка російської студії UCC.