Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Як і повідомляв раніше v1lat офіційним транслятором відкритих відбіркових, турнірів останнього шансу та групової стадії The International 11 стала казахстанська студія FISSURE, яка є прокладкою російської студії UCC.

Студія повідомила розклад трансляцій та представила талантів, які будуть висвітлювати турнір російською мовою. Серед талантів ми бачимо дуже багато колишніх працівників студії  RuHUB. 

Раніше Віталій Волочай повідомляв, що за права на трансляцію заплатили семизначну суму у доларах. Інші джерела уточнювали, що права могли коштувати 2 мільйони доларів США. 

Розклад трансляцій російською

Список талантів

Коментар Gameinside: Як і прогнозувалося, купівля FISSURA прав на трансляцію Мейджора в Арлінгтоні була лише тестом перед трансляцією The International. Найгірше в цій ситуації те, що розробник гри Valve та власник прав на турніри PGL закривають очі на те, що продають права компанії-прокладці, відкрито пов’язаній з країною-агресором, яка веде війну в Україні.

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.