Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Міністерство спорту РФ наказало призупинити тренувальні збори російських спортсменів за кордоном. Заборону ввели після початку в Росії часткової мобілізації.

Міністр спорту Росії Олег Матицин повідомив, що «це рішення продиктоване курсом на зміцнення національної спортивної галузі та формування спортивного та економічного суверенітету«.

На відміну від міністра, експерти вважають, що таке рішення прийняте для того, щоб гравці не дезертували та не залишалися за кордоном. 

Покищо заборона стосується тільки таборів та змагань, які фінансуються міністерством спорту РФ. 

Нагадаємо, що 21 вересня Путін оголосив часткову мобілізацію, метою якої є збір 300 000 чоловіків для війни в Україні. 

Читайте також про те, що збірна України виграла Чемпіонат Європи з PUBG Mobile.

Материалы по теме

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.

Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.

NAVI, Maincast та Starladder запустили проект DropToSave для збору пожертв на підтримку України

Українські кіберспортивні організації NAVI, Maincast, Starladder та B8, а також ряд відомих кіберспортивних діячів повідомили про запуск проекту DropToSave, спрямованого на підтримку України.