Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація Кіберспорту України повідомила про те, що збірна України з PUBG Mobile здобула перемогу на чемпіонаті Європи серед 12 країн та здобула слот на Чемпіонат Світу, що відбудеться на Балі в грудні цього року.

Вітаємо українців:

— Дмитро «VITAMINNN» Москалюк
— Даніл «Lmntrixxx» Задер
— Андрій «HAPPYJ» Мигаль
— Дмитро «TTPOKA3» Скидан
— Денис «HAVLIK4ina» Гавлічек

Нагадаємо, що тим часом NAVI не бачать в Україні талантів з PUBG Mobile і весь склад номінально українського клубу складається з громадян Російської Федерації попри те, що вже більш як 200 днів іде повномасштабна війна Росії проти України. 

Читайте також про провал збору грошей на призовий фонд цьогорічного The International. 

Материалы по теме

Федерація Кіберспорту України домоглася призупинення членства Росії у Європейській Федерації Кіберспорту

Федерація Кіберспорту України повідомила, що на щорічній Асамблеї EEF вона домоглася призупинення членства Федерації Кіберспорту РФ у Європейській Федерації Кіберспорту.

Гравець звинуватив Virtus.pro у шахрайстві. Клуб вирішив його звільнити заднім числом і не виплатив зарплату за кілька місяців

Російський гравець Virtus.pro по грі PUBG Mobile звинуватив клуб у невиплаті близько 500 000 рублів. За словами кіберспортсмена головний російський клуб здав його в аренду іншій команді, а коли він повернувся назад, вирішив звільнити гравця заднім числом, не виплативши заробітну платню за кілька місяців.

Збірна України з Dota 2 перемогла на Чемпіонаті Європи та виборола путівку на Чемпіонат Світу від федерації IeSF

Збірна України з Dota 2 виграла Чемпіонат Європи від Європейської Федерації Кіберспорту і буде представляти Україну на Чемпіонаті Світу IeSF, який відбудеться на острові Балі в Індонезії з 1 по 12 грудня цього року.