Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розробник S.T.A.L.K.E.R.2 українська компанія GSC Game World показала відео про те, як студія та працівники відчули початок війни, як вони переїжджали за кордон, як продовжують працювати в Україні, а також, як багато хто зі співробітників пішов до лав ЗСУ захищати рідну країну.

 

Також стало відомо, що розробники повністю відмовилися від російськомовної озвучки гри. Тепер в другій частині головного українського ігрового хіта буде тільки українськомовна та англомовна озвучка. 

Російська мова буде присутня у грі тільки у вигляді субтитрів, що підтвердив ком’юніті менеджер компанії.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, що реліз гри було перенесено на 2023 рік. Гра має вийти на Xbox Series S|X та ПК. 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.

Шантажист з Росії виклав в мережу 15 Гб даних S.T.A.L.K.E.R. 2

0

Шантажист, який викрав архіви гри S.T.A.L.K.E.R. 2, після провалу спроби шантажу виклав 15 Гб інформації з гри в мережу. Повідомляється, що в архівах можна знайти карту ігрового світу з локаціями, інформацію про DLC, опис різних сюжетних предметів, різноманітну документацію, артбуки, концепти та багато іншого.