Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.

Про шостого гравця в складі

Ми почуваємося добре, додали шостого гравця, щоб побачити, як він зможе тренуватися з нами, і очікуємо зайти на турнірі якомога далі. Я не пам’ятаю його нікнейм, але він з NAVI Junior.

Про те, чому програли у чвертьфіналі Мейджора

Було складно грати, часом ми не чули гру, інколи ми панікували в різних ситуаціях і я гадаю, що FURIA була краще. 

Про зміни в турнірній системі

Так, я б хотів зміни, бо швейцарська система стає нудною для професійного CS. 

Про заміну Dust 2 на Anubis 

Це дивно, коли вони змінюють карту, але не вносять зміни на Ancient, іноді здається, що там в них працюють тупі люди, тому, що вони не розуміють, що сторона СТ надто сильна, а вони додають нову карту, де є безліч багів. Мені подобається нова карта, там гарні А та B та мідл, проте багато похибок. Відносно Dust 2 — я вже сам від нього втомився. 

Про послаблення AWP

Я казав вісім чи дев’ять місяців тому про те, що потрібні зміни. Бачите, вони чують мене з затримкою у дев’ять місяців. Насправді нічого не змінилося. Зміни будуть впливати тільки коли суперникі засплітилися і ви один проти всіх — ви не будете мати права на промах, якщо прагнете вбити всіх п’ятьох.

Про цей рік для NAVI

Я гадаю цей рік на 100 відсотків гірший за попередній, бо в цьому році почалася війна. Я гадаю це був поганий рік для багатьох людей. 

Про те, що потрібно команді, щоб знову вигравати всі турніри, як у 2021 році

Я гадаю, що клуб та команда мають нарешті вирішити з яким складом вони хочуть продовжувати грати у 2023 році і це саме важливе, бо коли ми вигравали всі турніри минулого року у нас було чотири чи п’ять місяців тренувань з тим складом і ми весь час практикувалися, весь час були буткемпи, а після того, як почалася війна, буткемпів не було, було складно практикуватися, ми змінили гравців. Я гадаю, що нам просто потрібен час і розуміння, з яким складом дивитися у майбутнє. 

Про послаблення M4A1-S

Я все ще граю із глушником. Я відчуваю, що немає ніякої різниці, якщо ти влучаєш у голову. Я перевірив усі дистанції й здається нічого не змінилося, але мої тіммейти починають грати з M4, тож можливо на деяких картах я буду грати з A4, а на деяких з А1. 

Про карту, яку хотів би повернути у маппул

Хотів би повернути train — це найкраща карта, вона гарно збалансована, там багато стратегій і я просто не розумію, чому її прибрали, водночас додаючи карти з помилками. Для мене це секрет. 

Про найкращого гравця не у 2022, а у 2023 році

Сподіваюся це буду я. 

Про зміни шкоди від M4A1-S

Я думаю, що це погана зміна, потрібно було просто змінити ціну, зробити трохи дорожчою, або зменшити кількість патронів на 5 до 20.

Про те, щоб він зробив на місці розробників, щоб покращити гру

Я б поміняв Ancient на Train, а Anubis на Tuscan, а Vertigo поміняв на Anubis та зробив би багато апгрейдів на Анубіс та Тускан. 

Про електроніка як капітана

Йому потрібно більше часу й інші гравці мають йому допомогати.

Про задоволення від гри у CS у 2022

Звісно мені подобається грати у CS, бо коли ти граєш, то не думаєш ні про що інше, просто насолоджуєшся грою, як раніше. 

Про те, чи не є CS:GO надто рандомною, судячи з результатів Мейджора

Я так не думаю, це був лише один турнір. Я гадаю таке може статися тільки на великій сцені, бо там будо 5000, а потім 15000, всі піарити цей турнір в Бразилії і це чинило великий тиск. 

Про міжсезоння

Я не розумію, чому гравці скаржаться. Якщо вони хочуть взяти додаткову перерву від гри, вони можуть подзвонити у свою організацію та попросити місяць перерви.

Читайте також: sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Материалы по теме

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

Огляд комп’ютерного клубу Astralis та фінал BLAST — заключний влог Петрика з Копенгагену

На каналі Кацапського Інферно вийшло заключне відео з подорожі Олександра Петрика та Діани Федченко на BLAST у Копенгаген.