Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найхайповіший французський кіберспортивний клуб Karmine Corp оголосив свій ростер з VALORANT для участі у професійній франшизній лізі Riot

Новина в першу чергу цікава тим, що до клубу перейшли легендарний Scream та його брат Nivera, які у минулому сезоні грали за Team Liquid. Команда розпочне змагання у європейському регіоні у 2023 році

Karmine Corp є новачком у VALORANT, проте клуб має потужну матеріальну базу, сильний склад з LoL та величезну популярність у Франції, де він збирає багатотисячні стадіони на клубних зустрічах. 

Завдяки такій популярності клуб отримав від Riot місце у професійній франшизній лізі та створив склад з ядром з французських гравців. Доповнення у вигляді двох бельгійців та ще й таких медійних, як Scream та його брат виглядає цілком логічним. 

Нагадаємо, що на цьогорічному Чемпіонаті Світу з VALORANT 28 річний Scream здобув 7-8 місце. Його колишня команда вийшла у Play-off, але програла два матчі поспіль і була змушена задовольнитися останнім місцем та призом у 40 000 доларів США. 

Склад команди Karmine Corp 

Shin 
Newzera 
ScreaM
Nivera
xms 

Читайте також: NAVI оголосила про підписання нового складу з VALORANT та презентували його відео в стилі G2

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Riot трансформують кіберспорт в LoL – запускають новий турнір, змінюють систему драфтів і об’єднують регіони

0

Riot вперше за багато років змінюють основи кіберспорту League of Legends. Основним нововведенням стане третій великий турнір протягом року і іноваційна система драфтів.