Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найхайповіший французський кіберспортивний клуб Karmine Corp оголосив свій ростер з VALORANT для участі у професійній франшизній лізі Riot

Новина в першу чергу цікава тим, що до клубу перейшли легендарний Scream та його брат Nivera, які у минулому сезоні грали за Team Liquid. Команда розпочне змагання у європейському регіоні у 2023 році

Karmine Corp є новачком у VALORANT, проте клуб має потужну матеріальну базу, сильний склад з LoL та величезну популярність у Франції, де він збирає багатотисячні стадіони на клубних зустрічах. 

Завдяки такій популярності клуб отримав від Riot місце у професійній франшизній лізі та створив склад з ядром з французських гравців. Доповнення у вигляді двох бельгійців та ще й таких медійних, як Scream та його брат виглядає цілком логічним. 

Нагадаємо, що на цьогорічному Чемпіонаті Світу з VALORANT 28 річний Scream здобув 7-8 місце. Його колишня команда вийшла у Play-off, але програла два матчі поспіль і була змушена задовольнитися останнім місцем та призом у 40 000 доларів США. 

Склад команди Karmine Corp 

Shin 
Newzera 
ScreaM
Nivera
xms 

Читайте також: NAVI оголосила про підписання нового складу з VALORANT та презентували його відео в стилі G2

Материалы по теме

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.