Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Стали відомі групи The International 11. Нагадаємо, що 24 команди, що беруть участь у головному турнірі року з Dota 2, було поділено на дві групи по 12 команд. В групах команди зіграють кожна з кожною у форматі BO2 (дві карти).

За результатами групового туру дві найгірші команди з кожної групи вилетять з турніру. Чотири найкращі команди з кожної групи вийдуть у верхню сітку Play-off. Команди, які зайняли 5-8 місця в групах, впадуть в нижню сітку Play-off, де зіграють матчі на вибування до перемоги на одній карті. 

Група А

Група В

Найближчі матчі The International 11 стартують вже 15 жовтня. Як і матчі турніру останнього шансу ігри будуть проходити дуже рано за Києвом, перші матчі стартуватимуть вже о 5:00, а останні стартуватимуть о 13:00. Групову стадію TI 11 відіграють за чотири дні.

Перший ігровий день

Другий ігровий день

Третій ігровий день

Четвертий ігровий день

Читайте більше цікавої інформації про The International 11.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.