Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився турнір останнього шансу і гляньмо, хто пройшов на The International 11?

Не дивлячись на падіння популярності Dota 2 у світі на головному турнірі року буде представлено всю планету, географія турніру дуже широка, проте у цьому році спостерігається зменшення впливу китайської сцени, бо лише три команди з піднебесної поїдуть в Сингапур. Минулого року таких команд було п’ять. 

Найбільш представленою буде Західна Європа — п’ять команд з цього регіону зіграють на TI і все завдяки турніру останнього шансу, який опосередковано довів, що в цілому серед регіонів саме Західна Європа є найсильнішою. 

Інші великі регіони представлено фактично рівною кількістю команд. 

  • Західна Європа: OG, Tundra, Gladiators, Secret, Liquid
  • Східна Європа: Spirit, BetBoom, Entity
  • Китай: LGD, Aster, RNG
  • Азія: Fnatic, BOOM, Talon
  • Південна Америка: Beastcoast, Thunder, Hokori
  • Північна Америка: EG, TSM, Soniqs

Якщо дивитися на національності учасників, то з Китаю цього року буде лише 12 гравців — це найменша кількість учасників з Піднебесної за всі часи існування TI.

Десять попередніх років Китай був представлений найбільшою кількістю гравців на The Internetional. Цифра змінювалася від 18 у 2019 році до 27 у 2015 та 2018 роках.

Попри агресію в Україні Valve не дискваліфікувала росіян на своїх турнірах, як це зробили деякі розробники інших кіберспортивних ігор. В результаті Росію на TI 11 буде представлено найбільшою кількістю гравців за всю історію Dota 2 — 13 гравців з РФ будуть виступати за різні команди на Чемпіонаті Світу.

Не можна не нагадати, що єдиний на турнірі гравець з Естонії буде єдиним гравцем, який відвідав всі 11 The International. Клемент Puppey Іванов у складі NAVI вигравав перший TI у далекому 2011 році. Також легенда двічи займав на TI друге місце, по разу був третім і четвертим.

Безумовно головними претендентами на перемогу на The International 11 вважаються PSG.LGD, OG та Team Spirit. Саме ці команди цього року показували найкращу доту і набрали найбільшу кількість рейтингових очок DPC. 

PSG.LGD за свою історію демонстрували найбільшу стабільність і п’ять разів входили в трійку призерів TI, а в п’ятірку входили сім разів з 10! Проте китайська команда жодного разу не вигравала найпрестижніший турнір світу. 

Своєю чергою OG два рази ставали чемпіонами The International, а Team Spirit є діючими Чемпіонами Світу, які ще й виграли найбільшу суму призових в історії кіберспорту. 

Вже 15 жовтня розпочнеться основна частина The International і за 15 днів ми дізнаємося, чи все ж таки підкориться китайцям Аегіс, чи знову його забере той, на кого і не сподівалися. 

Читайте також статтю про проблеми з призовим фондом TI в цьому році. 

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.